اعضای تیم

تیم ما
علی بذرگر
مشاور
علی متولد سال 1378 است و در مشهد مقدس زندگی می‌کند. علی علاقه فراوانی به Taylor Swift و فعالیت در زمینه ی بازی های ویدئویی دارد. هم اکنون علی به عنوان مشاور در گیمرها فعالیت می‌کند.

تیم ما
عارف حسین پور
مشاور

عارف متولد سال 1991 میلادی است و در نواحی سرسبز شمالی کشور زندگی می‌کند. عارف حدود 5 سال است که در عرصه نویسندگی در زمینه بازی های ویدئویی فعالیت می‌کند. هم اکنون عارف به عنوان مشاور در گیمرها فعالیت می‌کند.

تیم ما
محمد عبداللهیان
مشاور

محمد در اصفهان زندگی می‌کند. او دانشجوی رشته IT بوده و علاقه فراوانی به تجربه کارهای جدید دارد. محمد حدود 6 سال نیز در عرصه بازی فعالیت مفید داشته است و هم اکنون به عنوان سردبیر و مشاور در گیمرها فعالیت می‌کند.

تیم ما
امید سعیدی
مدیر مسئول

امید متولد سال 1375 و در مشهد زندگی می‌کند. او در زمینه های مختلفی، مانند برنامه نویسی، طراحی و … فعالیت می‌کند. امید عاشق کارآفرینی و پیاده سازی ایده های جدید میباشد. او هم اکنون مدیریت گیمرها را برعهده دارد.

تیم ما
امید بیطاری
پشتیبان بازی
امید در رشت زندگی می‌کند و 25 سال سن دارد. او علاقه فراوانی به بازی های سه‌بعدی موبایلی دارد، هم اکنون امید دارای رتبه بالایی در بازی آنلاین Little Empire دارد و به عنوان پشتیبان بازی Little Empire در گیمرها فعالیت می‌کند.

عنوان