Steam Machine در ماه نوامبر روانه ی بازار خواهد شد

Steam Machine در ماه نوامبر روانه ی بازار خواهد شد

علاوه بر معرفی موتور بازی سازی Source 2 که برای مدتی سرتیتر خبر ها بود، Valve امروز اعلام کرد که Steam Machine، پروژه ای که همگان به موفقیت آن اعتقاد ندارند، در ماه نوامبر سال جاری میلادی در قفسه های فروشگاه های گیم و بازی موجود خواهد بود.

در کنفرانسی که Valve در GDC داشت در مورد جزییات انجین جدید آنها صحبت شد و همچنین اعلام شد که Steam Machine تا قبل از پایان سال میلادی عرضه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی Steam Machine هایی که توسط کمپانی های مانند Alienware, CyberPower PC, Falcon Northwest و … ساخته شده اند، می توانید به این پیوند مراجعه نمایید.

اگر به لینک بالا مراجعه کنید می بینید که خرید یک Steam Machine چیزی حدود 500 تا 6000 دلار (بسته به مدل های مختلف) خرج دارد. باید ببینیم این PC های کوچک چه قابلیت هایی را ارائه می دهند و آیا ارزشش را دارد که برای خرید آنها این همه هزینه کنیم.

download gamerha Steam Machine در ماه نوامبر روانه ی بازار خواهد شد
لينک کوتاه به مطلب:

2 دیدگاه

  1. 5000 دلار؟؟؟
    WTF???

    پاسخ
  2. “چیزی حدود 500 تا 6000 دلار”!

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام