درخواست افزودن لینک کانال تلگرام شما به پروفایل بازی

جهت افزودن لینک کانال تلگرام (کانال تلگرام شما) به پروفایل بازی مدنظرتان در گیمرها، می‌توانید از فرم زیر استفاده نمایید. کافیست موارد مورد نظر در فرم زیر را تکمیل کرده و سپس برای افزوده شدن لینک کانال تلگرام خود درخواست ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست، لینک کانال تلگرام شما در صفحه پروفایل بازی مربوطه قرار خواهد گرفت؛ به اینصورت می‌توانید کاربران بیشتری را جذب کانال تلگرام خود کنید.

موارد مورد نیاز:

  • تکمیل کردن فرم سفارش و پرداخت هزینه درخواست افزودن لینک

ضمنا هر گونه سوال در رابطه با افزودن لینک کانال تلگرام در پروفایل بازی، همکاری و یا تبلیغات دارید، می‌توانید از طریق صفحه تماس، با ما در ارتباط باشید.

هزینه پایه درخواست افزودن لینک کانال تلگرام شما به پروفایل بازی مورد نظرتان 10 هزار تومان می‌باشد.

نکته: پس از تکمیل کردن فرم به صفحه پرداخت آنلاین هدایت می‌شوید و پس از پرداخت هزینه درخواست شما ثبت و انجام خواهد شد.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید درخواست افزودن لینک کانال تلگرام خود به پروفایل بازی مد نظرتان را ارسال نمایید؛ همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و سپس درخواست خود را ثبت و ارسال نمایید. درخواست شما در لیست درخواست های ما قرار خواهد گرفت و پس از حداکثر (1 الی 3) روز کاری، لینک کانال تلگرام شما در گیمرها قرار خواهد گرفت.

درخواست افزودن لینک کانال تلگرام شما به پروفایل بازی

  • در این فیلد بصورت خودکار لینک پروفایل بازی مورد نظر شما قرار گرفته است. (در صورت عدم وجود لینک پروفایل بازی در فیلد بالا آن را وارد کنید.)
  • اگر نکته ای مد نظر دارید حتما در این فیلد بنویسید.
  • 0 تومان