درخواست افزودن لینک خرید بازی از فروشگاه اینترنتی شما به پروفایل بازی

جهت افزودن لینک خرید بازی مورد نظرتان (لینک خرید از فروشگاه اینترنتی شما) به پروفایل آن بازی در گیمرها، می‌توانید از فرم زیر استفاده نمایید. کافیست موارد مورد نظر در فرم زیر را تکمیل کرده و سپس برای افزوده شدن لینک خرید از فروشگاه شما درخواست ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست، لینک خرید از فروشگاه شما در صفحه پروفایل بازی مربوطه قرار خواهد گرفت؛ به اینصورت می‌توانید کاربران بیشتری را جذب خرید بازی از فروشگاه اینترنتی خود کنید.

موارد مورد نیاز:

  • تکمیل کردن فرم سفارش و پرداخت هزینه درخواست افزودن لینک

ضمنا هر گونه سوال در رابطه با افزودن لینک خرید بازی از فروشگاه، همکاری و یا تبلیغات دارید، می‌توانید از طریق صفحه تماس، با ما در ارتباط باشید.

هزینه پایه درخواست افزودن لینک خرید بازی از فروشگاه اینترنتی شما به پروفایل بازی مورد نظرتان 15 هزار تومان می‌باشد.

نکته: پس از تکمیل کردن فرم به صفحه پرداخت آنلاین هدایت می‌شوید و پس از پرداخت هزینه درخواست شما ثبت و انجام خواهد شد.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید درخواست افزودن لینک خرید بازی از فروشگاه اینترنتی خود به پروفایل بازی مد نظرتان را ارسال نمایید؛ همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و سپس درخواست خود را ثبت و ارسال نمایید. درخواست شما در لیست درخواست های ما قرار خواهد گرفت و پس از حداکثر (1 الی 3) روز کاری، لینک خرید بازی از فروشگاه اینترنتی شما در گیمرها قرار خواهد گرفت.

درخواست افزودن لینک خرید بازی از فروشگاه اینترنتی شما به پروفایل بازی

  • در این فیلد بصورت خودکار لینک پروفایل بازی مورد نظر شما قرار گرفته است. (در صورت عدم وجود لینک پروفایل بازی در فیلد بالا آن را وارد کنید.)
  • اگر نکته ای مد نظر دارید حتما در این فیلد بنویسید.
  • 0 تومان