پرونده: راهنمای خرید کنسول های بازی

پرونده: راهنمای خرید کنسول های بازی

قصد خرید کنسول بازی دارید اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ دوست دارید درباره بازی های هر کنسول اطلاعات بیشتری داشته باشید؟ می خواهید از قیمت روز کنسول ها با خبر شوید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش ها مثبت است پس این مقاله را از دست ندهید. ما تمام کنسول هایی را که هم اکنون در بازار موجود هستند و می توانید آنها را انتخاب کنید، به طور دقیق بررسی نموده ایم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید کمک کنیم. البته لازم به ذکر است که بررسی ما مربوط به کنسول های نسل جدید است و به کنسول های نسل قبلی نپرداخته ایم؛، چون پشتیبانی شرکت های بازیسازی برای انتشار بازی روی آنها کمتر است (و کمتر هم خواهد شد).

45634

در این مقاله ما علاوه بر دو کنسول رقیب PlayStation 4 و Xbox One، سایر کنسول ها یعنی Wii U و دو کنسول دستی 3DS و Vita را بررسی می کنیم. ضمنا پرونده هفته آینده گیمرها را نیز به PC ها و طرفداران این پلتفرم دوست‌داشتنی اختصاص داده ایم. پس اگر قصد خرید یک سیستم مناسب برای بازی کردن دارید، حتما پرونده هفته بعد را دنبال کنید.

این مقاله در 6 صفحه ارائه شده که در قسمت زیر می توانید صفحات مختلف آن را انتخاب و مشاهده نمایید. کنسول های مختلف در صفحات جداگانه بررسی شده اند و سعی شده اطلاعات جامع و ارزشمندی درباره آنها ارائه شود تا مخاطبان عزیز بتوانند با خیال راحت و مطمئن کنسول مورد علاقه و مناسب خود را انتخاب نمایند.

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

2 دیدگاه

  1. من یک پلی4 دارم اکثر بازی هاش رو هم دارم فوق العاده است.مخصوصا کیفیتش

    پاسخ
  2. ای کاش یک پست می زدید، راهنمای گرفتن پول جهت خرید کنسول 😀 خیلی عالی میشد!.

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*