ایرانیان سرور

نگاهی به نقدهای بازی Battlefield Hardline

نگاهی به نقدهای بازی Battlefield Hardline
download gamerha نگاهی به نقدهای بازی Battlefield Hardline

شوتر اول شخص متفاوت Visceral Games دیروز برای PC, PS4, Xbox One, PS3, X360 منتشر شد. برای اولین بار در این مجموعه، Battlefield Hardline به جای نمایش نبردهای نظامی، روی دزد و پلیس بازی تمرکز نموده است.

میانگین امتیازات بازی 70 از 100 است که شاید برای هوادارن مجموعه زیاد خوشایند نباشد، اما برخی سایت ها نمراتی بالاتر از این میانگین نیز به بازی داده اند. در زیر خلاصه مهمترین نقدهای بازی را مشاهده می کنید.

Metascore 70 نگاهی به نقدهای بازی Battlefield Hardline

GamesBeat: 86/100

این دهمین بازی از مجموعه Battlefield است و در این نقطه از تاریخ مجموعه، اضافه کردن ویژگی های جدید کار دشواری است که Visceral Games آن را انجام داده.

Hardcore Gamer: 8/10

Hardline شاید مجموعه Battlefield را متحول نکرده باشد اما بسیاری از ایرادات بزرگ آن را برطرف نموده است.

GameSpot: 7/10

سادگی بیش از حد گیم پلی در بخش مخفی کاری و زود تسلیم شدن دشمنان در برابر شنیدن عبارت “بی حرکت!” کمی خنده آور است، اگرچه به نظر می رسد Visceral نیت دیگری داشته.

GamesRadar+: 7/10

اگرچه این بازی مثل عناوین گذشته Battlefield، بزرگ و اصلی به نظر نمی رسد، اما یک بخش چندنفره نوآورانه و بخش داستانی تازه اما غیر متمرکز، Hardline را به یک نسخه تلویزیونی خوب که از روی فیلم پرخرج یا اصطلاحا بلاک باستر استدیوی DICE ساخته شده شبیه می کند.

Giant Bomb: 6/10

پس از مدت زمان طولانی که پچ ها و آپدیت های مختلف برای Battlefield 4 منتشر شده، یک نسخه معمولی از Battlefield هم هواداران را راضی می کند.

Shacknews: 6/10

Battlefield Hardline شبیه یک تلاش شجاعانه از Visceral و EA است، اما داستان بازی تعریف چندانی ندارد. بازی در بخش چندنفره لحظات جالبی را به همراه دارد، اما به هیچ وجه تغییر قابل ذکری در عناوین شوتر اول شخص به وجود نمی آورد. بخش داستانی نیز از وجود باگ های مختلف رنج می برد و نمی تواند تاکتیک ها و استراتژی های پلیس‌بازی را به خوبی به نمایش بگذارد.

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

1 دیدگاه

  1. من دیروز برای x360گرفتم الان مرحله 7 هستم به نظرم خیلی خوبه ولی همون تسلیم شدن راحت حریف خیلی مضحک هست :-? :-? :-?

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام