ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند
instagram gamerhaplus نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

اگر نگاهی به صنعت فیلم سازی بیندازیم متوجه می شویم فیلم هایی بوده اند که از روی بازی های ویدئویی ساخته شده اند اما متاسفانه اغلب این فیلم ها (یا سریال ها) با شکست مواجه شدند؛ برای نمونه می توان به فیلم هایی چون Mortal Kombat، Resident Evil، Silent Hill، Max Payne و Tomb Raider اشاره کرد. معمولا انتظارات گیمرها با دیدن این فیلم ها برآورده نمی شود و می خواهند که خون و کشت و کشتار بیشتری در آنها ببینند (مثال بارز Hitman)؛ اما در آینده تعداد زیادی فیلم از روی بازی های مختلف ساخته خواهد شد و امید می رود که حداقل یکی دو تا از آنها خوب و گیمر پسند از آب درآیند. در لیست پایین نگاهی داریم به چند فیلمی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند. با ما همراه باشید.

Kane & Lynch: Dead Men

Kane Lynch Dead Men نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

هیچ یک از دو نسخه ی بازی Kane & Lynch نتوانستند نمرات خوبی از منقدان کسب کنند؛ شاید نسخه ی Dead Men بتواند در عرصه ی سینما موفق تر ظاهر شود. کارگردانی این فیلم را F. Gary Gray بر عهده دارد که شاید زیاد سرشناس نباشد اما حضور بازیگرانی چون Bruce Willis و Jamie Foxx این فیلم را پربیننده تر می کند. البته شایعاتی مبنی بر حضور Vin Diesel نیز به گوش می رسد. به نظر می رسید که ساخت فیلم Kane & Lynch: Dead Men کنسل شده است اما مشخص شد که این چنین نیست. با تریلری که از این فیلم منتشر شده است، به نظر می رسد با بازی بازیگری چون Bruce Willis بتوانیم روی موفقیتش حساب کنیم.

Uncharted

Uncharted نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

نمی توان کسی را پیدا کرد که شاهکاری مثل Uncharted را نشناسد. تمامی نسخه های این سری توانسته اند در عرصه ی بازی های رایانه ای موفق باشند اما آیا در سینما هم می توانند؟ مدتی پیش تایید شد فیلم Uncharted ژوئن 2016 روی پرده ی سینماها خواهد رفت. کارگردانی این فیلم بر عهده ی Seth Gordon خواهد بود. اما شاید حضور یکی از برجسته ترین ستارگان سینما بتواند این فیلم را پر طرفدار تر و پر فروش تر کند. ستاره ای که Mark Wahlberg نام دارد. این بازیگر 43 ساله قبلا در فیلم هایی چون Max Payne، Pain and Gain، Broken City و … خود را ثابت کرده و حالا نقش ناتان دریک را قبول کرده است. همان طور که گفته شد این فیلم با بازی مارک والبرگ ژوئن سال آینده اکران خواهد شد.

Hitman: Agent 47

Hitman نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

فیلم بعدی که قرار است از روی یک بازی ساخته شود Hitman: Agent 47 نام دارد. این فیلم آگوست امسال به کارگردانی Aleksander Bach اکران خواهد شد. بازیگر نقش اول این فیلم ابتدا قرار بود Paul Walker فقید باشد که پس از مرگ وی، این نقش به Rupert Friend رسید. سال 2007 نیز فیلمی از روی بازی هیتمن ساخته شده بود که نتوانست چندان موفق باشد و باید دید این بار آقای Aleksander Bach تا چه حد می تواند در ساخت فیلمی از این مجموعه موفق عمل کند.

Assassin’s Creed

Assassins Creed نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

باز هم یک Assassins Creed دیگر این بار در قالب فیلم! پیش از این سریالی از روی این فرانچایز پرطرفدار ساخته شده بود ولی این بار قرار است شاهد فیلم سینمایی Assassins Creed باشیم. تا به حال حضور آقای Michael Fassbender و خانم Marion Cotillard در این فیلم تایید شده است. طبق اطلاعاتی که در دست است این فیلم 21 دسامبر سال 2016 به کارگردانی آقای Justin Kurzel اکران خواهد شد. این سه نفر قبلا در فیلم Macbeth با هم همکاری داشته اند و این دومین کار مشترک آن ها خواهد بود.

Tomb Raider

Tomb Raider1 نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

پیش از این دو فیلم از روی نسخه های قبلی این عنوان در سال های 2001 و 2003 ساخته شده بود که در آن ها Angelina Jolie در نقش لارا کرافت بازی می کرد. حالا اعلام شده که فیلم جدیدی از روی این فرانچایز پرطرفدار در حال ساخته شدن است. هنوز اطلاعات زیادی درباره ی بازیگران و کارگردان این فیلم در دست نیست، فقط می دانیم نویسنده ی این فیلم آقای Evan Daugherty است که قبلا روی فیلم هایی چون Killing Season و Snow White and the Huntsman کار کرده است.

BioShock

BioShock نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

مدتی پیش تصاویر هنری از این فیلم منتشر شد که یکی از آن ها را می توانید در بالا مشاهده کنید. در ابتدا قرار بود این فیلم سال 2011 منتشر شود اما به دلیل مشکلات مالی، آقای Gore Verbinsk (که قبلا فیلم Pirates of Caribbean را کارگردانی کرده است) نتوانست کاری از پیش ببرد. مدت زیادی شایعاتی مطرح شد که این فیلم قرار است کنسل شود اما هر بار آقای Verbinsk این شایعه را رد می کرد تا اینکه بالاخره سال 2014 سونی با ایجاد سایت هایی مانند bioshock-movie.net به این شایعات پایان داد. هنوز مشخص نیست بازیگران این فیلم چه کسانی خواهند بود اما تاکنون به Woody Harrelson پیشنهاد کار در این فیلم داده شده است. هنوز به طور دقیق معلوم نیست که این فیلم در چه تاریخی اکران خواهد شد.

Splinter Cell

Splinter Cell نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

Splinter Cell نیز فیلمی است که می تواند جذاب باشد. هنوز کارگردانی برای این فیلم در نظر گرفته نشده است اما قرار است Tom Hardy ستاره ی فیلم The Dark Knight Rises نقش سم فیشر را بازی کند. فیلم Splinter Cell قرار است سال 2015 اکران شود.

The Last of Us

The Last of Us نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

عنوان The Last of Us در صنعت بازی سازی، یکی از بهترین عناوین تاریخ بود اما باید دید آیا می تواند این موفقیت را روی پرده ی سینما نیز تکرار کند یا خیر. هنوز اطلاعات زیادی درباره ی این فیلم در دسترس نیست، فقط می دانیم به احتمال بسیار زیاد خانم Maisie Williams که در سریال Game of Thrones چهره شد، بازیگر نقش الی خواهد بود. همچنین آقای Sam Raimi تهیه کننده و Neil Druckman فیلم نامه نویس این فیلم خواهد بود.

Ghost Recon

Ghost Recon نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

سال 2012 یک Ghost Recon با نام Alpha ساخته شد و حالا به نظر می رسد Ghost Recon جدیدی در راه است. طبق اطلاعاتی که در دست است کارگردانی این فیلم بر عهده ی آقای Michael Bay است که قبلا توانسته خود را در فیلم هایی چون Pain & Gain و Transformers Series به اثبات برساند. Warner Bros نیز وظیفه ی انتشار فیلم را برعهده خواهد داشت. تاکنون اطلاعات بیشتری درباره ی این فیلم منتشر نشده است.

Dante’s Inferno

Dante’s Inferno نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

سال 2010 نیز فیلمی تحت عنوان Dante’s Inferno منتشر شد، اما به نظر می رسد بار دیگر این فیلم خود را روی پرده های سینما نشان خواهد داد. هنوز اطلاعاتی راجع به بازیگران و تاریخ اکران این فیلم به دست نیامده است اما با توجه به اثری که سال 2010 اکران شد می توانیم امیدوار باشیم این بار هم Dante’s Inferno به مذاقمان خوش بیاید.

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid نگاهی به فیلم هایی که از روی بازی ها در حال ساخته شدن هستند

شاهکار هیدئو کوجیما را در قالب یک فیلم سینمایی تصور کنید! هنوز به صورت قطعی مشخص نیست چه کسی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد اما شایعه شده Jordan Vogt-Roberts کارگردان نه چندان مطرح هالیوود قرار است به عنوان کارگردان این فیلم برگزیده شود. درباره ی تاریخ انتشار و بازیگران Metal Gear Solid نیز اطلاعاتی در دست نیست فقط می دانیم تهیه کننده ی این فیلم نیز آقای Avi Arad خواهد بود که سابقه ی درخشانی در سینما دارد.

لينک کوتاه به مطلب:
you don't know what you've got till it's gone

2 دیدگاه

 1. بیشتر از همه منتظر MGS کبیر هستم امیدوارم رو پرده سینما گند نزنن به این سری.
  به نظرم الن پیچ تو فیلم TLoU بازی کنه خیلی بهتره قیافش واقعا شبیه شخصیت الی هستش
  ممنون بابت مقاله ;)

  پاسخ
  • ولی من Splinter Cell می خوام :x :x :(
   من با بعضی بازیگرا مشکل دارم :| مخصوصا با Jamie Foxx و Bruce Willis :|

   پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام