ایرانیان سرور

تایید شد: منتظر هیچ نسخه بتای دیگری برای عنوان Halo 5: Guardians نباشید

تایید شد: منتظر هیچ نسخه بتای دیگری برای عنوان Halo 5: Guardians نباشید
download gamerha تایید شد: منتظر هیچ نسخه بتای دیگری برای عنوان Halo 5: Guardians نباشید

شرکت 343Industries ، همچنان یک سال کامل برای تکمیل توسعه عنوان Halo 5: Guardians ، در دست دارد و همچنین نسخه بتای اول این بازی همچنان در کنسول Xbox One قابل بازی است. با این حال، عده ای هستند که بخاطر اینکه بتای این بازی کمی زود در دسترس قرار گرفت، از سازندگان سوال می کنند که آیا نسخه بتای دومی در کار است یا خیر. اما متاسفانه پاسخ “خیر” است! شرکت 343Industries در طی مصاحبه ای با وبسایت IGN تایید کرد که هیچ نسخه بتای دومی برای این بازی در کار نیست. آقای Josh Holmes مدیر این شرکت، در طی مصاحبه توضیح داد:

در حال حاضر ما هیچ برنامه ای برای نسخه بتای دوم نداریم. [همین نسخه بتای اولیه،] تجربه ای از توانایی ها و مکانیک اصلی اسپارتان ها را به نمایش می گذارد که یک حالت بنیادی در حالت های مختلف بازی است. در آینده، ما بحث های بیشتری را در رابطه با بخش مالتی پلیر این بازی خواهیم داشت، از جمله تجربیاتی بزرگ تر در زمینه تمرکز وسایل نقلیه بازی. در حال حاضر، ما کاملا برروی نسخه بتای فعلی تمرکز کرده ایم و منتظر شنیدن بازخورد های شرکت کنندگان هستیم.

لازم به ذکر است که عنوان Halo 5: Guardians در تاریخ نا مشخصی در سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی Xbox One منتشر خواهد شد. نظر شما چیست ؟

لينک کوتاه به مطلب:
خبرنگار رسمی وبسایت گیمر ها

3 دیدگاه

 1. حیف من که نتونستم همین بتا رو هم تجربه کنم :(

  پاسخ
  • ایشالاه شما نسخه کامل رو تجربه کنی ;)

   پاسخ
   • امیدوارم با هم کوآپ آنلاینشو بزنیم

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام