ایرانیان سرور

معرفی برنامه موبایل Zapya

معرفی برنامه موبایل Zapya
download gamerha معرفی برنامه موبایل Zapya

همیشه انتقال داده ها و اطلاعات یکی از کارهای روزمره ما بوده است، از ارسال ویدئویی برای یک دوست گرفته تا دریافت جدیدترین آهنگ ها و برنامه هایی که یکی از اعضای خانواده بر روی موبایل خود دارد؛ Zapya برنامه ای است که به ما در این امر کمک می کند، در ادامه به بررسی این برنامه خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

Zapya یکی از بهترین برنامه ها برای ارسال و دریافت فایل های مختلف با سرعت بسیار بالا می باشد، فایل ها از طریق اتصال WiFi انتقال داده می شوند و نیازی به هیچ گونه اتصال اینترنتی نیز نیست. Zapya به شما قابلیت های فراوانی می دهد، از جمله این قابلیت ها می توان به ارسال تمامی برنامه هایی که بر روی دستگاه موبایل شما نصب می باشد اشاره کرد، همچنین شما می توانید تک تک فایل های موجود بر روی موبایل خود را برای دستگاه های دیگر ارسال کنید. شیوه کار برنامه به این صورت می باشد که ابتدا می بایست یکی از دستگاه ها شبکه شود و بقیه افراد به آن شبکه متصل گردند، حال اعضای حاضر در شبکه Zapya می توانند اقدام به ارسال و یا دریافت فایل های مختلف نمایند.

اگر شما عضوی از یک شبکه محلی Zapya می باشید، می توانید با نگاه کردن به لیست برنامه هایی که بر روی موبایل دوستان شما نصب می باشند، آن ها را برای دریافت انتخاب کنید، حتی می توانید در صورت وجود بروزرسانی جدیدی از یک برنامه بر روی موبایل دوستان خود، آن بروزرسانی را دریافت کنید و برنامه خود را آپدیت نمایید. با این حال دوستان شما نیز می توانند دسترسی شما را محدود کنند و دسترسی شما را برای انجام این کار بگیرند، شما نیز همینطور.

Zapya به شما قابلیت گفتگو با مخاطبین و دوستانتان را نیز می دهد، شما می توانید همانند یک پیام رسان اقدام به گفتگو با دوستان خود کنید، تصویر ارسال کنید، ویدئو بفرستید و یا لیستی از برنامه های خود را برای اشخاص مختلف ارسال نمایید. Zapya دارای بازی های چند نفره مختلفی نیز می باشد، می توانید بازی های جالبی را با دوستان خود در شبکه محلی که ایجاد می شود بازی نمایید و لحظات خوشی را بگذرانید.

تفاوتی ندارد که شما با چه دستگاهی از زاپیا استفاده می کنید، شما می توانید فایل های خود را انتقال دهید، به عنوان مثال می توانید فایل های موجود بر روی رایانه ی شخصی خود را براحتی بر روی موبایل خود انتقال دهید و یا از طریق موبایلی اندرویدی برای سیستم IOS فایل ارسال کنید؛ تمامی دریافت و ارسالات نیز با سرعت بسیار بالایی انجام خواهند شد.

شما می توانید از مخاطبین و اطلاعات موجود بر روی موبایل خود نیز پشتیبان گیری نمایید و آن ها را بر روی سیستم کامپیوتری و یا موبایل جدید خود نیز داشته باشید و انتقال دهید.

زاپیا جزء 50 نرم‌افزار برتر در جهان. برنده‌ی جایزه‌ی بهترین نرم‌افزار کنفرانس جهانی موبایل و اینترنت (GMIC) در سال 2015.

بطور کلی برنامه زاپیا بهترین نرم افزاری است که شما می توانید از آن برای ارسال و دریافت اطلاعات خود استفاده نمایید، برنامه ای که با رابط کاربری روان خود ارسال و دریافت فایل ها و برنامه های مختلف را برای شما تبدیل به سرگرمی خواهد کرد. شاد باشید.

ارزش برنامه: 5 از 5

در ادامه خوشحال می‌شویم از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با برنامه Zapya مطلع شویم.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام