معرفی برنامه موبایل DubShow

معرفی برنامه موبایل DubShow

حتما شما نیز با برنامه فوق العاده محبوب و معروف Dubsmash آشنایی دارید، یا حداقل ویدئوهایی که با این برنامه در سطح اینترنت پخش شده است را دیده اید، DubShow بازسازی ایرانی این برنامه خارجی می‌باشد، البته DubShow صرفا یک برنامه کپی نیست و خود نیز دارای امکانات بسیار جالبی می‌باشد، در ادامه به بررسی این برنامه خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

DubShow از ایده موفق Dubsmash الگو گرفته است، در این برنامه شما با لیست دسته بندی کاملی روبرو خواهید شد، دسته بندی های مختلفی همچون، ترانه های جدید و قدیمی، مصاحبه، خنده دار، سریال و … . پس از وارد شدن به یکی از دسته بندی های موجود، لیست آهنگ و صداهای مربوط به دسته انتخابی نمایش داده می‌شود، شما می‌توانید ابتدا آهنگ را گوش کنید و سپس با لمس بر روی نام آهنگ، وارد صفحه ضبط و ذخیره شوید، همچنین می‌توانید آهنگ های محبوب خود را ستاره دار کنید و یا آهنگ های نامناسب را برای بررسی مسئولین برنامه، گزارش کنید.

در صفحه مربوط به ضبط و ذخیره ویدئو، سه گزینه اصلی وجود دارد، دکمه مربوط به تنظیمات که به شما امکان تعویض عملکرد هماهنگی صدا با تصویر را می‌دهد، دکمه دوربین که پس از فشردن آن صدا شروع به پخش و ویدئو ضبط خواهد شد؛ شما همچنین می‌توانید هم از دوربین جلو و هم عقب استفاده نمایید، برای این‌مورد نیز دکمه ی بخصوصی در این صفحه وجود دارد. قابل ذکر است که DubShow امکان ساخت ویدئو تا حداکثر 30 ثانیه را به شما می‌دهد.

پس از ضبط و تهیه ویدئو، شما می‌توانید ابتدا ویدئو را مشاهده کنید، در صورتی که رضایت کامل از ویدئویی که ساختید را داشتید، می‌توانید بلافاصله آن را ذخیره کنید و سپس اقدام به اشتراک گذاری ویدئو کنید، و یا مستقیم پس از ساخت، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. ویدئوها پس از ذخیره شدن، از طریق منوی ویدئوهای من، موجود در خود نرم افزار قابل دسترسی می‌باشند، با این حال شما می‌توانید از طریق گالری دستگاه خود نیز به ویدئوها دسترسی داشته باشید.

DubShow دارای یک سری امکانات ویژه نیز می‌باشد، البته برای دسترسی به این امکانات می‌بایست با استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه، هزینه ای را نیز بپردازید، از جمله این امکانات می‌توان به جدا کردن صدا از ویدئو کلیپ و سپس اشتراک گذاری آن و بخش میکس ویدئو اشاره کرد.

یکی دیگر از قابلیت های جالب DubShow، اشتراک گذاری صداهای مختلف است، با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید آهنگ و یا صداهای محبوب خود را به اشتراک بگذارید و سپس از آن‌ها برای ساخت ویدئو استفاده کنید و به دیگران نیز امکان استفاده از صدای محبوب خود را بدهید. منوی اصلی برنامه نیز دارای چهار بخش اصلی دسته ها، محبوبترین ها، تازه ها و ویدئوهای من می‌باشد، برای دسترسی به دیگر بخش های برنامه نیز می‌بایست از منوی کشویی واقع در سمت راست صفحه نمایش استفاده نمایید.

بطور کلی DubShow برنامه ای فوق العاده جذاب و سرگرم کننده است، برنامه ای که با وجود داشتن باگ و خطای مختلف در برخی از قسمت های آن، می‌تواند به شما قابلیت ساخت ویدئوهای خنده دار و جالبی را بدهد؛ البته مطمئنا باگ های موجود در این برنامه با انتشار آپدیت های بعدی، حل و رفع خواهند شد. حتما یک بار این برنامه را امتحان کنید، شاد باشید.

ارزش برنامه: 4 از 5

در ادامه خوشحال می‌شویم از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با برنامه DubShow مطلع شویم.

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*