معرفی برنامه موبایل کارجو پلاس

معرفی برنامه موبایل کارجو پلاس

خبر از ویژگی های شخصیتی خود ندارید، دقیقا نمی‌دانید که برای چه کاری ساخته شده اید و توانایی های اصلی شما مربوط به چه چیزهایی است؟ کارجو پلاس (شناخت و معرفی حرفه ای) راه حل بسیار جذابی برای شما است. در ادامه به بررسی این برنامه خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

شاید شما نیز تا به حال از تست های روانشناسی استفاده کرده باشید، اما اگر تاکنون تست نکرده اید، کارجو پلاس، چندین و چند تست جذاب برای شما آماده کرده است، به عنوان مثال تست شخصیت شناسی Neo که به شما اطلاعات مفیدی در رابطه با عوامل موثر موفقیت، برونگرا یا درونگرا بودن، میزان عصبانیت و … می‌دهد.

در ابتدای ورود به برنامه شما می‌بایست شماره همراه خود را وارد کنید (ثبت نام)، سپس با تکمیل کردن اطلاعات کاربری خود، وارد محیط اصلی نرم افزار می‌شوید، همان ابتدا می‌توانید اقدام به انجام تست های مختلف کنید، به عنوان مثال همان تست شخصیت شناسی Neo را انتخاب می‌کنید، حال شما به صفحه انجام تست هدایت می‌شوید، در این بخش شما باید به سوالات مختلفی با استفاده از گزینه های کاملا مخالف و کاملا موافق پاسخ دهید، البته سه گزینه دیگر میان این دو نیز وجود دارد (با توجه به میزان اهمیت و اندازه مخالف یا موافق بودن خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید.) پس از اتمام سوالات، به صفحه نتیجه تست خواهید رفت، کارجوپلاس به شما اطلاعات مختلفی می‌دهد، در رابطه با برونگرایی، دلپذیری، انعطاف پذیری و … خود می‌توانید بیشتر بدانید.

در صفحه نتیجه تست، دو گزینه کاربردی وجود دارد، مقایسه با دوستان و فهرست کارجویان، اگر از پیش در برنامه کسی را دنبال کرده باشید، در فهرست دوستان می‌توانید آن را انتخاب کنید و نتیجه ی تست را با دوست خود مقایسه کنید و اطلاعات جالبی بدست آورید. همچنین می‌توانید دوستانتان را دعوت به انجام تست کنید. در بخش فهرست کارجویان نیز می‌توانید لیست کلی افرادی که در تست شرکت کرده اند، همراه با اطلاعاتشان را ببینید. می‌توانید با اشخاص از طریق ایمیل در ارتباط باشید.

ویژگی مثبت کارجو پلاس نسبت به عناوین مشابه، رابط کاربری و تست های بازی مانند آن می‌باشد، مطمئنا پاسخ دادن به تمامی سوالات تست های مختلف شخصیت شناسی با استفاده از یک رابط کاربری جذاب و سرگرم کننده بسیار لذت بخش می‌باشد. همچنین مقایسه نتیجه تست های خود با دیگران نیز ویژگی کاربردی دیگر کارجو پلاس می‌باشد، براحتی با شخصیت و رفتارهای دیگران بیشتر آشنا شوید. البته انتظار نداشته باشید که کارجو پلاس جادو کند و شمارا از تمامی ویژگی های شخصیتی افراد مطلع کند! به هر حال این یک برنامه است و اطلاعات نمایشی صرفا نتیجه پاسخ افراد به تست ها می‌باشند.

کارجوپلاس دارای سه بخش اصلی می‌باشد، صفحه اصلی (اطلاعات شخصی شما را نمایش می‌دهد)، صفحه تست ها (تست و بازی های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد) و صفحه کارجویان (اطلاعات کارجویان مختلف را به نمایش می‌گذارد). منوی برنامه نیز گزینه های مختلفی دارد، مهم ترین بخش موجود منو، تنظیمات پروفایل است، در این قسمت از برنامه شما می‌توانید رنگ بندی کارجو پلاس را به کلی تغییر دهید، اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، تصویر پروفایل قرار دهید و یا لینک اطلاعات شبکه های اجتماعی خود را تکمیل کنید. همچنین گزینه ای برای قراردادن شماره تماس نیز وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید آن را نیز تکمیل کنید. حال اگر کاربر دیگری در برنامه به صفحه پروفایل شما مراجعه کند، می‌تواند اطلاعات تماس شما را ببیند و از راه های مختلفی با شما در ارتباط باشد و بالعکس.

رابط کاربری برنامه بسیار عالی کار شده است، از بخش پاسخ دادن به تست ها گرفته تا صفحه شخصی مربوط به هر کارجو، همگی استاندارد و عالی می‌باشند. برخی از تست های موجود در برنامه مانند بازی عمل می‌کنند، به عنوان مثال تست اثر استروپ که در آن باید رنگ هر کلمه را به سرعت تشخیص دهید. تمامی این موارد دست به دست هم داده اند تا شما را برای ساعات زیادی مشغول نگه دارند و همگی از ویژگی های مثبت برنامه هستند.

کارجوپلاس بطور کلی سرویسی برای ارزیابی و شناخت کارجویان مختلف است، فرقی نمی‌کند که شما کارجو هستید یا کارفرما، در نهایت می‌توانید بهترین استفاده را از برنامه ببرید، به عنوان مثال اگر شما به دنبال استخدام اشخاص ماهر در زمینه ای خاص هستید یا اشخاصی سازگار با کسب و کار خود در نظر دارید، کارجوپلاس لیست کارجویان را در اختیار شما قرار داده است، با بررسی اطلاعات و توانایی های افراد، می‌توانید با بهترین ها در تماس باشید. همچنین به عنوان کارجو نیز شما می‌توانید توانایی های خود را به نمایش بگذارید.

در نهایت با استفاده از کارجوپلاس می‌توانید با خود واقعی‌تان بیشتر آشنا شوید و بهتر با خود و یا دوستانتان ارتباط برقرار کنید، در نتیجه این برنامه به زندگی شخصی و کاری‌تان کمک‌ بسیاری خواهد کرد. شاد باشید.

ارزش برنامه : 5 از 5

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*