ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی برنامه موبایل اطلاعات پرواز فرودگاه

معرفی برنامه موبایل اطلاعات پرواز فرودگاه
instagram gamerhaplus معرفی برنامه موبایل اطلاعات پرواز فرودگاه

اگر از آن دسته افرادی هستید که مرتب درحال پرواز از استان های مختلف به استان های دیگر و یا از کشور ایران به سایر کشورها هستند و دوست دارید از آمار دقیق پروازهای داخلی و خارج از کشور اطلاع پیداکنید، ما برنامه فوق العاده مفید اطلاعات پرواز فرودگاه را به شما معرفی می کنیم. با استفاده از این برنامه می توانید ساعت دقیق و ساعت تخمین پرواز ها را در تمام استان های کشور ایران مشاهده کنید. همچنین یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار، به اشتراک گذاشتن وضعیت آب و هوایی، مختص هر پرواز، در ساعت خاص خود می باشد. گزارشی که برای وضعیت آب و هوایی هر پرواز در داخل این برنامه تهیه شده است، شامل مبدا (استانی که پرواز شروع می شود) و شامل مقصد (استانی که پرواز به آن ختم می شود) می باشد.

شاید برای شما هم این اتفاق پیش آمده باشد که شماره پرواز خود را فراموش کرده باشید!. به راحتی با داشتن برنامه اطلاعات پرواز فرودگاه، می توانید شماره تمامی پرواز های موجود در ایران را مرور و جستجو کنید. اطلاعات پرواز هایی که در داخل این برنامه می باشد، علاوه بر پوشش پرواز های ورودی به کشور ایران، پرواز های خروجی را نیز در بر می گیرد!. اگر دوست دارید، اطلاعات پرواز مورد نظر خود را علاوه بر داشتن، بر روی برنامه اطلاعات پرواز فرودگاه، در داخل گوشی خود دخیره کنید، به راحتی این امکان به شما توسط سازندگان برنامه داده شده است!. حتی می توانید اطلاعات پرواز را به صورت بلوتوث برای دوستان خود ارسال کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم نرم افزار اطلاعات پرواز فرودگاه، طراحی و پیاده سازی یک بخش، مرتبط با جستجو و مرور پرواز های گذشته است. اگر می خواهید از تاریخ پرواز هایی که در گذشته انجام شده است مطلع شوید، به راحتی می توانید با انتخاب تاریخ و استان مورد نظر، به آن دست پیداکنید. برنامه اطلاعات پرواز فرودگاه، لیست و اطلاعات پرواز ها را، به صورت مرتب و اتوماتیک، بعد از ورود کاربر به برنامه، آپدیت و بروزرسانی می کند. این برنامه، شامل 16 فرودگاه است که عبارت اند از : فرودگاه تبریز، فرودگاه عسلویه، فرودگاه اهواز، فرودگاه بندرعباس، فرودگاه رشت، فرودگاه یزد، فرودگاه زاهدان، فرودگاه کرمانشاه، فرودگاه گرگان، فرودگاه اردبیل، فرودگاه همدان، فرودگاه کرمان، فرودگاه لارستان، فرودگاه بیرجند، فرودگاه ارومیه، فرودگاه آبادان.

برای تعدادی از افراد، شاید، مدل هواپیمایی که قرار است با آن یک سفر داخلی را تجربه کنند، مهم باشد!. به راحتی با این نرم افزار شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به هر پرواز، مدل هواپیمای مرتبط با آن پرواز را مشاهده کنید. به صورت کلی، اگر خود را یک سفرکننده حرفه ایی با هواپیما می دانید و اگر خود را نیازمند به یک نرم افزار حرفه ایی جهت اطلاع از پرواز ها در سراسر نقاط ایران می دانید، پیشنهاد ما به شما نرم افزار اطلاعات پرواز فرودگاه است. این نرم افزار با حجمی فوق العاده کم و ناچیز، انبوهی از اطلاعات مفید را در اختیار کاربران خود با طراحی خوب، قرار داده است.

اگر از آدرس فرودگاه استان خود اطلاع ندارید، به راحتی می توانید با برنامه اطلاعات پرواز فرودگاه، علاوه بر آدرس دقیق نیز، شماره تلفن های ضروری، ایمیل مرتبط با فرودگاه، وبسایت فرودگاه، موقعیت فرودگاه بر روی نقشه را مشاهده کنید.

ارزش برنامه : 5 از 5

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام