ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Traffic Racer

معرفی بازی موبایل Traffic Racer
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Traffic Racer

Traffic Racer بازی بی پایان و بی اندازه؛ عنوانی اعتیاد آور برای علاقه مندان به ماشین سواری و ثبت رکورد های فضایی. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

گیم پلی بازی به اینصورت می‌باشد که شما می‌بایست ابتدا ماشین خود را انتخاب کنید، سپس وارد خیابان شده و مسیر را طی کنید، با لمس صفحه می‌توانید ترمز بگیرید و یا به سرعت خود شتاب دهید. با حرکت دادن دستگاه خود نیز می‌توانید ماشین را کنترل کنید، دقت داشته باشید که بازی تنها یک قانون برای برد یا باخت دارد، تصادف نکنید!

در بازی اگر شما تصادف کنید خواهید باخت و می‌بایست از ابتدا برای ثبت رکورد و امتیاز تلاش کنید و چنانچه در طول مسیر به ماشین و یا چیزی برخورد نکنید، همینطور به بازی ادامه خواهید داد تا موقعی که تصادف کنید. به اینصورت شما باید رکورد بزنید و ثبت امتیاز کنید. با بدست آوردن امتیاز می‌توانید ماشین های مختلفی را قابل بازی کنید.

Traffic Racer معرفی بازی موبایل Traffic Racerمی‌توانید ماشین های خود را شخصی سازی کنید و قدرت آن‌ها را نیز بیشتر کنید و سپس اقدام به بازی کنید. Traffic Racer یکی از معتاد کننده ترین بازی ها در سبک خود می‌باشد، بازی که در کم ترین مدت زمان، توانست طرفداران بسیار زیادی را برای خود بوجود آورد. گرافیک و طراحی بازی نیز بصورت سه بعدی کار شده است؛ بازی در بحث فنی نیز مشکل خاصی ندارد.

موسیقی متن بازی و افکت های صوتی مربوط به ماشین ها نیز به خوبی کار شده و بی نقص هستند. بطور کلی Traffic Racer عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که به تمامی علاقه مندان به اتومبیل رانی و رکورد زنی پیشنهاد می‌شود.

4 معرفی بازی موبایل Traffic Racerbazzar معرفی بازی موبایل Traffic Racer

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام