معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

Swinging Stupendo یک بازی مبتنی بر فیزیک اعتیادآور است که بر خلاف ظاهر شاد و کودکانه اش، بسیار چالش برانگیز و سخت است. برای پی بردن به سختی بازی فقط کافی است ویدئوی زیر را تماشا کنید.

همان طور که می بینید کنترل بازی بسیار ساده است. شما هدایت یک شخصیت تخم مرغی شکل را به عهده می گیرید و باید با استفاده از طناب مخصوص تان از سقف آویزان شده و موانع مختلف را پشت سر بگذارید.

Screenshot 2015 02 06 19 38 411 معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

در Swinging Stupendo دو حالت مختلف برای بازی کردن وجود دارد: Daily Challenge و Random؛ در حالت Daily Challenge موانع بازی به طور روزانه تغییر می کنند و هر روز که وارد بازی می شوید با موانع جدید و عجیبی مواجه خواهید شد. در حالت Random نیز، هر بار به طور تصادفی موانع در بازی قرار می گیرند.

Screenshot 2015 02 04 16 39 371 معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

گرافیک بازی کاملا HD و با کیفیت است و رابط کاربری آن نیز ساده و کارامد طراحی شده؛ کنترل بازی نیز تنها با لمس های پیاپی صفحه انجام می شود که این مسئله برای افرادی که دوست دارند یک دستی بازی کنند یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

Swinging Stupendo را برای یک بار هم که شده امتحان کنید.

4 معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

bazzar معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)