پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo

معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo
دانلود بازی شوکومولاها

Swinging Stupendo یک بازی مبتنی بر فیزیک اعتیادآور است که بر خلاف ظاهر شاد و کودکانه اش، بسیار چالش برانگیز و سخت است. برای پی بردن به سختی بازی فقط کافی است ویدئوی زیر را تماشا کنید.

همان طور که می بینید کنترل بازی بسیار ساده است. شما هدایت یک شخصیت تخم مرغی شکل را به عهده می گیرید و باید با استفاده از طناب مخصوص تان از سقف آویزان شده و موانع مختلف را پشت سر بگذارید.

Screenshot_2015-02-06-19-38-41[1]

در Swinging Stupendo دو حالت مختلف برای بازی کردن وجود دارد: Daily Challenge و Random؛ در حالت Daily Challenge موانع بازی به طور روزانه تغییر می کنند و هر روز که وارد بازی می شوید با موانع جدید و عجیبی مواجه خواهید شد. در حالت Random نیز، هر بار به طور تصادفی موانع در بازی قرار می گیرند.

Screenshot_2015-02-04-16-39-37[1]

گرافیک بازی کاملا HD و با کیفیت است و رابط کاربری آن نیز ساده و کارامد طراحی شده؛ کنترل بازی نیز تنها با لمس های پیاپی صفحه انجام می شود که این مسئله برای افرادی که دوست دارند یک دستی بازی کنند یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

Swinging Stupendo را برای یک بار هم که شده امتحان کنید.

4

bazzar

همین الان عضو گیمرها شو!

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام