ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Subway Surf

معرفی بازی موبایل Subway Surf
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Subway Surf

دوندگی بی پایان سبکی است بی نهایت لذت بخش و پرطرفدار؛ تا کنون نیز عناوین مختلفی با این سبک عرضه شده اند. Subway Surf یکی از همین عنوان هاست، بازی که در کم ترین مدت زمان توانست طرفداران بسیاری را جذب خود کند و با گیم پلی جذاب خود، خواب و خوراک طرفداران خود را نابود سازد! در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

گیم پلی بازی فوق العاده جذاب و روان پیاده سازی شده است؛ شما کنترل یکی از شخصیت های بازی را بر عهده دارید و می‌بایست در مسیر حرکت کرده و مواظب قطار های در حال عبور نیز باشید. با استفاده از لمس صفحه نمایش باید شخصیت اصلی را در مسیر به سمت چپ، راست، بالا و پایین حرکت دهید و در بین راه نیز سکه بخورید و گاهی اوقات نیز آیتم های ویژه کسب کنید. البته اگر کمی شانس بیاورید نیز می‌توانید در مسیر حرکت خود جعبه های جایزه را نیز جمع آوری کنید.

Subway Surf معرفی بازی موبایل Subway Surfهر چند وقت یک‌‌بار سازندگان Subway Surf این بازی را آپدیت می‌کنند؛ در هر آپدیت شخصیت جدیدی افزوده می‌شود و برای دسترسی به شخصیت های جدید می‌بایست یا هزینه پرداخت کنید و یا چالش های بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید و شخصیت ها را به عنوان جایزه برای خود قابل بازی کنید.

بازی دارای سیستم شخصی سازی بسیار جالبی نیز هست. در این بخش می‌توانید آیتم های ویژه ای که در طول مسیر بدست می‌آورید را قدرتمند تر کنید. همچنین می‌توانید ظاهر شخصیت اصلی بازی را نیز کمی تغییر دهید و برای آن وسایل مختلف بخرید.

گرافیک و طراحی های Subway Surf نیز بسیار عالی کار شده است. بازی دارای گرافیکی سه بعدی، کارتونی جذابی است، بصورتی که به هیچ وجه شما را خسته نخواهد کرد. بطور کلی Subway Surf عنوانی اعتیاد آور و شگفت انگیز است، بازی که به تمامی شما گیمرهای عزیز پیشنهاد می‌شود.

5 معرفی بازی موبایل Subway Surfbazzar معرفی بازی موبایل Subway Surf

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام