ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

معرفی بازی موبایل Street Skater 3D
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

Street Skater 3D در ظاهر یک اسکیت بازی موبایلی است، اما کمترین شباهت را به یک اسکیت واقعی دارد! در واقع باید این بازی را عنوانی در سبک دویدن بی پایان و شبیه بازی هایی مانند Temple Run بدانیم.

در بازی شما می توانید در سه لاین به چپ و راست بروید، موانع مختلف را رد کنید و تا می توانید سکه جمع آوری نمایید. سپس با این سکه ها می توانید شخصیت های جدید آزاد کنید. همان طور که می توانید حدس بزنید، Street Skater 3D چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد.

unnamed9679 معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

بازی دارای دو نوع کنترل مختلف است (یکی با استفاده از دکمه های روی صفحه و دیگری به وسیله کج کردن گوشی) که می توانید بنا به سلیقه خودتان یکی را انتخاب کنید، اما هیچ کدام از این دو نوع کنترل از طراحی مناسبی برخوردار نیستند و با آنها احساس راحتی نمی کنید.

unnamed67857 معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

گرافیک بازی کاملا سه بعدی و از نوع واقع گرایانه است. در طراحی محیط های بازی دقت زیادی به کار رفته و توجه به جزییات کاملا مشخص و قابل قبول است. به انیمیشن حرکات شخصیت ها نیز نمی توان ایراد خاصی وارد نمود.

به طور کلی Street Skater 3D یک بازی اسکیت متوسط است که گیم پلی یکنواخت و خسته کننده ای دارد. حتی اگر به بازی های اسکیتی علاقه دارید پیشنهاد نمی کنیم به سراغ این بازی بروید، چون انتخاب های بسیار بهتری پیش روی شما قرار دارند.

2 معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

bazzar معرفی بازی موبایل Street Skater 3D

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام