معرفی بازی موبایل Stick Squad 3

معرفی بازی موبایل Stick Squad 3

علاقه مندان به بازی های تیراندازی، Stick Squad 3 را از دست ندهید. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

Stick Squad 3 عنوانی با سبک تیراندازی و قتل از راه دور می‌باشد. در بازی شما می‌بایست هدف یا اهداف مشخص در هر مرحله را با تفنگ خود ترور کنید و به قتل برسانید. بازی دارای مرحله های متفاوتی می‌باشد، هر مرحله نیز از طراحی بصری ویژه ای بهره می‌برد. Stick Squad 3 ادامه دو عنوان قبلی خود بوده و باری دیگر شما را دعوت به چشیدن طعم شیرین تیراندازی می‌کند.

Stick-Squad-32بازی دارای میان پرده های بسیار جالب و دیدنی نیز می‌باشد. در هر مرحله باید فرد مربوطه را به قتل برسانید و امتیاز کسب کنید. با استفاده از امتیاز و پول های خود می‌توانید اسلحه بخرید و با تفنگ های مختلفی به بازی بپردازید. یکی از قابلیت های جالب بازی نیز، اشتراک گذاری نتیجه پایانی هر مرحله می‌باشد. شما می‌توانید بازی های خود را به اشتراک بذارید و امتیاز کسب کنید.

طراحی و گرافیک بازی کاملا دو بعدی می‌‌باشند. شخصیت های بازی نیز طبق ریشه های خود (دو نسخه ابتدایی)، حالت کارتونی جالبی دارند. افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز در سطح قابل قبولی می‌باشند، همچنین موسیقی متن بازی نیز شنیدنی است.

Stick Squad 3 دارای ماموریت های جالب و فراوانی می‌باشد، با پشت سر گذاشتن هر ماموریت به شما جوایزی نیز داده خواهد شد. بطور کلی Stick Squad 3 عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که بیش از همه به علاقه مندان سبک تیراندازی توصیه می‌شود.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. مرحله یازده چجوریه توروخدا بگین

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*