ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Sniper Shooter

معرفی بازی موبایل Sniper Shooter
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Sniper Shooter

دوست دارید یک تک تیرانداز حرفه ایی شوید؟. بهترین بازی برای کسب چنین مهارت، عنوان Sniper Shooter، یک بازی کاملا اعتیادآور که در سبک مبارزه ایی است می باشد. بر روی کله دشمنان خود زوم کنید و با یک حرکت آن ها را HeadShot کنید. در برخی از مراحل، شما قادر خواهید بود اهداف مورد نظر را شکنجه دهید!.

تمامی این کار ها را در واقع برای کسب مقام مستر هیتمن انجام می دهید. گرافیک بازی بر اساس حالت 3D طراحی و پیاده سازی شده است. توانایی های خود را گسترش دهید و با مرحله های دشوار تر مقابله کنید. یکی از ویژگی های بسیار عالی بازی در واقع شخصی سازی و خریدن سلاح های Snipe مختلف می باشد.

unnamed 2 معرفی بازی موبایل Sniper Shooter

پس از انجام تعدادی مرحله، شما نیاز به یک سلاح قوی تر با شلیک در برد دورتر خواهید داشت. برای بدست آوردن چنین سلاحی کافیست مراحل فرعی که بازی در مسیر شما قرار می دهد را انجام دهید و سپس با پول هایی که کسب می کنید سلاح مورد علاقه خود را خریداری کنید. سازنده بازی یعنی کمپانی Fun Games For Free هر ماه فصل های جدیدی از بازی را در فضای مجازی اینترنت در قالب آپدیت، به اشتراک قرار می دهد که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

4 معرفی بازی موبایل Sniper Shooterbazzar معرفی بازی موبایل Sniper Shooter

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام