معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2

معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2

یکی از پرطرفدار ترین بازی در سبک مبارزه ایی می باشد طوری که بیش از 40 میلیون کاربر در شبکه اجتماعی فیس بوک به خود اختصاص داده است. بر اساس توصیفی که سازنده این بازی یعنی کمپانی NEKKI شرح داده است، سبک اصلی بازی Shadow Fight 2 در واقع nail-biting و RPG به همراه یک حالت مبارزه ایی کلاسیک می باشد.

این بازی به شما اجازه می دهد که کاراکتر خود را با انواع سلاح ها و لباس های مختلف شخصی سازی کنید. طراحان بازی، سلاح های کشنده بی شماری را داخل بازی برای شما در دسترس قرار داده اند. یکی از ویژگی بسیار عالی این بازی در واقع یادگیری تعداد بسیار زیادی حرکت و تاکتیک های رزمی می باشد.

unnamed معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2

دشمنان خود را شکست دهید، استاد های هنرهای رزمی را خوار کنید، رمز موفقیت شما برای ایستادگی در مقابل آن ها خریدن سلاح و زره های محکم و مقاوم می باشد. در طول بازی با شیش جهان مختلف مواجه می شوید که هرچه بیشتر ادامه دهید حریف های شما سخت تر و با تجربه تر خواهند شد. سعی کنید مقدار پولی که بعد از هر پیروزی کسب می کنید در جهت خریدن شمشیر، زره، انواع لباس ها مصرف کنید.

5 معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2bazzar معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2

download gamerha معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2
لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

9 دیدگاه

 1. دیتا ازکجانصب کنم

  پاسخ
 2. دیتا بازی کجاست

  پاسخ
 3. دیتاشو کو پسسسسسی :-O :-?

  پاسخ
  • از فارسروید دانلود کنید
   :))

   پاسخ
 4. دیتا نیست از کجا بیارم :(

  پاسخ
 5. با سلام دیتا را از کجا پیداکنم

  پاسخ
 6. دیتاشو از کجا نصب کنم

  پاسخ
 7. سلام دوستان اگر از بازار دانلود کنید دیگر نیازی به دیتا ندارد

  پاسخ
 8. سلام خسته نباشد من از شما یک درخاست دارم بازی شادوفایت ۲قدیمی چه در نرفزار بازار بود چا رنگشت آبی زنگ بود در نرفزار بازار بودچه در سال۱۳۹۴ بود بیاورید ممنونم.

  پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام