ایرانیان سرور

معرفی بازی موبایل Second Earth

معرفی بازی موبایل Second Earth
download gamerha معرفی بازی موبایل Second Earth

بیشتر از این برای آماده شدن سرباز ها جهت جنگ صبرنکنید. به بازی Second Earth بپردازید، یک بازی سریع، گام استراتژیک دفاعی. ترکیبی از ارتش ها همراه با توانایی های منحصر به فرد از جمله؛ Hammer (چکش زن)، Gunner (تیر انداز)، Hades (جهنم)، Assassin (کشیش قاتل)، Dark Angel (فرشته سیاه). همراه با چنین ارتشی وقت را تلف نکنید و وارده میدان جنگ شوید.

com.ntreev.se11 معرفی بازی موبایل Second Earth

جهت ساختن یک سیاره قوی، باید به سیاره های بیگانه دیگر سربزنید و از آنجا منابع غارت کنید. این امر آسان نخواهد بود!. یکی از ویژگی های بسیار عالی بازی حالت ویرایش زمین و ساختمان ها می باشد که شباهت بسیار زیادی به Clash Of Clans دارد. منظور از این حالت Edit Mod می باشد. این مود به منظور ترکیب بهتر ساختمان های سیاره می باشد. می توانید به راحتی ساختمان ها و دیوار ها را با انگشت های خود جا به جا کنید.

بازی Second Earth یک عنوان جهانی است که قادر خواهید بود در کناره بازیکنان دیگر تجربه کنید. ناگفته نماند که شما یک قهرمان جنگی در اختیار خواهید داشت که به کمک او می توانید سرباز های خود را فرماندهی کنید. همچنین این قهرمان قابلیت دفاع از سیاره شما در طول حمله های دشمن را دارد. شما می توانید این بازی را که توسط NTREEV SOFT ساخته شده است به صورت رایگان تهیه کنید.

4 معرفی بازی موبایل Second Earthbazzar معرفی بازی موبایل Second Earth

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام