معرفی بازی موبایل Relax

معرفی بازی موبایل Relax

Relax عنوانی خلاقانه و ایرانی که به تازگی منتشر شده است، در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست دستگاه اندرویدی خود را به سمت های مختلف حرکت دهید، به این شکل می‌توانید دایره موجود در بازی را حرکت داده و به سمت دیوارهای رنگی هدایت کنید. در این بین موانع مختلفی نیز قرار دارند، دقت داشته باشید که نباید با موانع برخورد داشته باشید، در غیر اینصورت خواهید باخت. هدف شما هدایت دایره رنگی به سمت دیوارهای همرنگ می‌باشد و به این ترتیب می‌توانید امتیاز گرفته و مراحل مختلف را پشت سر بگذارید.

طراحی رابط کاربری بازی ساده اما کاربردی است، طراحی مراحل مختلف بازی نیز با حوصله و جذاب پیاده سازی شده است، افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز قابل قبول می‌باشند.

Relax دارای مراحل مختلفی می‌باشد، ممکن است مراحل ابتدایی بازی ساده بنظر برسند، اما با گذر از چند مرحله به سختی بازی افزوده می‌شود و در بخش های بالاتر، Relax شما را با چالش های بیشتری همراه می‌کند.

بطور کلی بازی Relax عنوانی جذاب، خلاقانه و البته ایرانی است؛ بازی که شما را برای مدتی سرگرم خواهد کرد، هم اکنون می‌توانید این عنوان را از طریق مارکت های اندرویدی دانلود و تهیه نمایید. شاد باشید.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*