معرفی بازی موبایل Rambo – The Mobile Game

معرفی بازی موبایل Rambo – The Mobile Game

نسخه موبایل بازی Rambo کمی شبیه به عناوینی مثل PikPok و Into the Dead می‌باشد، به اینصورت که می‌بایست بصورت اول شخص در محیط حرکت کرد، یا دشمنان را می‌کشید و یا بطور فجیعی شکار خواهید شد.

البته بازی حال و هوای فیلم و حالت کلاسیک خود را حفظ کرده است و مانند عنوان Into the Dead، براحتی نمی‌توان دشمنان را نابود کرد، با این حال Rambo با استفاده از موج تبلیغاتی فیلمی با همین عنوان، که در سالیان پیش عرضه شده بود، به این شکل مطرح شده است.

در انتخاب سلاح و ماموریت ها کمی تنوع وجود دارد، اما اغلب در بازی شما در حال پیشروی و حرکت به جلو هستید، شما تصمیم می‌گیرید که پلیس های بیچاره و سربازان را بکشید یا اینکه از کلمه “نه” استفاده کنید و فقط از دست آن‌‌ها فرار کنید.

Rambo – The Mobile Game عنوانی کم و بیش همراه با ماموریت های مختلف، اما بطور کلی نامنسجم و کسل کننده است. برای تهیه این عنوان می‌بایست $3.99 هزینه کنید، مبلغی نسبتا بیشتر از عناوین متنوعی که در این سبک می‌توان یافت.

2 معرفی بازی موبایل Rambo – The Mobile Game

download gamerha معرفی بازی موبایل Rambo – The Mobile Game
لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام