ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Princess Salon

معرفی بازی موبایل Princess Salon
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Princess Salon

اطلاعی از حس و حال آقایان نداریم، اما اکثر دختر خانم ها علاقه به آرایش و آرایشگاه دارند؛ Princess Salon با قابلیت های فوق العاده خود، شما را تبدیل به یک آرایشگر ماهر می‌کند. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

Princess Salon دارای کلی آیتم و قابلیت مختلف برای اعمال تغییرات ظاهری بر روی شخصیت های مختلف است. در این بازی شما می‌بایست شاهزاده خانم را آرایش کنید و بهترین کار خود را به آن ارائه دهید. شما می‌توانید از انواع مختلف وسایل آرایشی مانند رژ لب، خط چشم، رنگ مو و … استفاده کنید. می‌توانید مدل های موی مختلفی را بر روی شاهزاده این بازی پیاده کنید و در نهایت زیباترین شاهزاده خانم جهان را پدید آورید!

maxresdefault1 معرفی بازی موبایل Princess SalonPrincess Salon به شما امکان شخصی سازی لباس و بقیه جزئیات ظاهری شاهزاده را نیز می‌‌دهد، شما می‌توانید جدای از تبدیل شدن به یک آرایشگر ماهر، تبدیل به یک طراح لباس ماهر نیز بشوید؛ می‌توانید گردنبد، لباس و … شاهزاده را نیز تغییر دهید.

Princess Salon دارای طراحی و گرافیک دو بعدی کاملا خلاقانه و جذاب است. طراحی تمامی آیتم های بازی با دقت و ظرافت بسیاری کار شده است. موسیقی و افکت های صوتی بازی نیز کاملا استاندارد می‌باشند.

بطور کلی Princess Salon عنوانی دخترانه و مناسب برای همه سنین است؛ البته مورد داشتیم آقا پسر ها هم Princess Salon بازی کردند!

4 معرفی بازی موبایل Princess Salonbazzar معرفی بازی موبایل Princess Salon

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. ارایشی

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام