معرفی بازی موبایل Marine Adventure for TANGO

معرفی بازی موبایل Marine Adventure for TANGO

در Marine Adventure هدف اصلی شما کنار هم قرار دادن سه (و یا بیشتر) ماهی در کنار یکدیگر است؛ با این کار ماهی ها از بین می روند و شما مقداری امتیاز به دست می آورید. این مکانیزم را بارها و بارها در بازی های مشابه نیز دیده ایم، اما آیا Marine Adventure چیز جدیدی برای ارائه دارد یا صرفا یک تقلید سطح پایین از بازی Candy Crush است؟

Marine-Adventure-23535

مهم ترین نکته درباره بازی، سادگی آن است. بخش آموزشی بازی فقط چند ثانیه طول می کشد، اما همه چیز را برایتان توضیح می دهد. گیم پلی بازی برای افرادی که قبلا یکی از عناوین سبک جورچین سه تایی را تجربه کرده باشند کاملا آشنا خواهد بود. در هر مرحله نیز، بسته به عملکرد شما در بازی، از یک تا سه ستاره دریافت خواهید کرد.

Marine Adventure مانند اکثر بازی های هم سبک خود، سرگرم کننده است. اگر به بازی های جورچین سه تایی علاقمند هستید بد نیست این بازی را نیز امتحان کنید.

4

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*