ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Little Amazon

معرفی بازی موبایل Little Amazon
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Little Amazon

علاقه مندان به بازی های پر جنب و جوش، Little Amazon برای شما ساخته شده است! در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

گیم پلی بازی بسیار سرگرم کننده پیاده سازی شده است. در بازی شما می‌بایست کنترل شخصیت اصلی داستان (لیلی) را بر عهده گرفته و از موانع مختلفی عبور کنید، سکه بخورید و امتیاز کسب کنید. در طول راه موانع مختلفی وجود دارند، از موجودات عجیب و غریب گرفته تا پرتگاه و خارهای وحشی.

با استفاده از دو کنترلر موجود بر روی صفحه نمایش می‌توانید شخصیت بازی را کنترل نمایید، یکی از کنترلر ها به شما امکان حرکت در مسیر و دیگری امکان پرش را به شما می‌دهد. بازی دارای مراحل و بخش های مختلفی می‌باشد. در هر مرحله با چالش و موانع جالبی روبرو خواهید شد.

original 6c77f6c7ad معرفی بازی موبایل Little Amazonدر طول مسیر آیتم های ویژه ای نیز وجود دارند، با استفاده از این آیتم ها برای مدتی از یک یا چند قابلیت برخوردار خواهید شد. هر چه که بیشتر به بازی بپردازید و امتیاز بیشتری کسب کنید، قابلیت های شما نیز افزایش خواهد یافت.

بازی دارای گرافیکی تماما کارتونی می‌باشد. طراحی های Little Amazon همگی جذاب و دوست داشتنی هستند، مخصوصا طراحی شخصیت اصلی بازی که ساده و بی نقص کار شده است. موسیقی متن بازی نیز شنیدنی بوده و حس خوبی را به شما منتقل می‌کند.

بطور کلی Little Amazon عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که برای تمامی سنین مناسب بوده و برای مدت زیادی می‌تواند شما را مشغول خود نگه دارد.

5 معرفی بازی موبایل Little Amazonbazzar معرفی بازی موبایل Little Amazon

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام