تلویزیون گیمرها

معرفی بازی موبایل Lep’s World 3

معرفی بازی موبایل Lep’s World 3
دانلود بازی شوکومولاها

اگر از طرفداران مجموعه Super Mario باشید، احتمالا با Lep’s World 3 ارتباط برقرار می کنید. این بازی شباهت زیادی با عناوین سری ماریو دارد، اما قهرمان اصلی اش یک پیرمرد کوتوله ریش دار، با دماغ قرمز، گوش های دراز و یک کلاه سبز رنگ است!

داستان بازی از این قرار است که موجودات بدجنس، با حمله به یک دهکده، طلاهای آن را غارت کرده و ساکنینش را دزدیده اند. اما پیرمرد داستان ما که نامش «لپ» است، از این حمله جان سالم به در برده و حالا باید برای نجات خانواده و دوستانش تلاش کند.

0deba84d-d6b4-457a-8f02-7b78348f3774

گیم پلی بازی مشابه دو نسخه قبلی این مجموعه است، اما پیشرفت های قابل ملاحظه ای نیز در آن مشاهده می شود. برای مثال تعداد ارتقاهایی که در طول مراحل بازی به دست می آورید بیشتر شده اند و این به جذاب تر شدن روند گیم پلی کمک می کند. همچنین دشمنان جدید بازی که رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند باعث می شوند تا سطح چالش مراحل بازی بالاتر رود. حرکات لپ نیز مثل گذشته روان و کم نقص طراحی شده اند و در بخش کنترل بازی مشکلی را حس نخواهید کرد.

9593615a-32ab-45dd-8925-4a964075a8a8

بازی در مجموع 5 دنیای مختلف دارد که هر کدام تم و حال و هوای خاص خود را دارند. در این دنیاها باید 120 مرحله را پشت سر بگذارید که با احتساب مراحل فرعی، این تعداد افزایش نیز میابد.

گرافیک Lep’s World 3 شبیه بازی های فلش قدیمی است و ممکن است کمی تاریخ مصرف گذشته به نظر برسد، اما محیط های شاد و رنگارنگ بازی به زیبایی طراحی شده اند؛ ضمن اینکه تنوع محیط ها نمی گذارد هرگز از ظاهر بازی خسته شوید.

b8ef4c83-31c0-41ca-98c3-e2a88535e01d

یکی از بخش هایی که بازی های سکوبازی مانند Lep’s World 3 باید خیلی به آن توجه کنند، صداگذاری و به خصوص موسیقی بازی است. متاسفانه در این بازی شاهد کم کاری در این بخش هستیم. موسیقی ها تم شادی دارند اما خیلی زود تکراری و خسته کننده می شوند. صداگذاری نیز اگر بدتر از موسیقی نباشد قطعا به همان اندازه ناامید کننده است. البته بازی های قبلی این مجموعه نیز دقیقا از همین مشکل رنج می بردند.

به طور کلی اگر دو بازی قبلی سری Lep’s World را تجربه کرده اید و از طرفداران این مجموعه هستید، پیشنهاد می کنیم این قسمت را نیز از دست ندهید. اگر هم تا به حال Lep’s World بازی نکرده اید، بد نیس برای دقایقی هم که شده با پیرمرد دماغ قرمز همراه شوید.

3

bazzar

همین الان عضو گیمرها شو!

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام