معرفی بازی موبایل Island Raiders

معرفی بازی موبایل Island Raiders

بازی جدید استدیوی Tap4Fun یک معجون عالی از استراتژی همزمان و شبیه ساز جنگ است. در Island Raiders شما قبیله خود را درون یک جزیره استوایی می سازید و با احدات قلعه ها، به خدمت گرفتن سربازان شجاع و ساخت یک ارتش قدرتمند، آن را بزرگ و قوی تر می کنید.

مانند سایر بازی های این سبک، باید قبل از هر چیز به فکر ساخت استحکامات و ساختمان های مختلف برای خودتان باشید. هر ساختمان کاربرد مخصوص به خود را دارد و با پیشروی در بازی می توانید بناهای جدیدتری نیز بسازید و حتی با خرید آیتم های تزیینی، آنها را زیباتر کنید. همچنین امکان شخصی سازی برای هیروهای بازی نیز وجود دارد.

unnamed7 معرفی بازی موبایل Island Raiders

Island Raiders به سبک بازی Clash Of Clans و به صورت آنلاین انجام می شود. نبردهای بازی به شکل PvE (بازیباز در برابر هوش مصنوعی) و PvP (بازیباز در برابر بازیباز) دنبال می شوند و برای پیروزی در آنها باید از قبل، سربازان و تجهیزات لازم را ساخته باشید و در هنگام مبارزات از استراتژی مناسب استفاده کنید. همچنین می توانید به سایر قبایل بپیوندید و با تشکیل یک اتحاد قدرتمند، برای کشف رازهای مخفی جزیره خود و سایر جزیره ها (بازی در مجموع 7 جزیره دارد) تلاش کنید.

در بازی سه هیرو وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کرده و به تدریج قدرتمندتر کنید. مراحل بازی نیز طراحی خوب و چالش برانگیزی دارند و برای پیروزی در هر نبرد لازم است تا از تمام نیروهای خود استفاده کنید.

Island Raiders یکی از بهترین بازی های سبک استراتژی برای گوشی های هوشمند است. اگر از بازی کردن Clash Of Clans خسته شده اید، Island Raiders بهترین جایگزین برای این بازی است.

4 معرفی بازی موبایل Island Raiders

bazzar معرفی بازی موبایل Island Raiders

download gamerha معرفی بازی موبایل Island Raiders
لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام