معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

High Speed Race: Racing Need یک بازی مسابقه ای جذاب با گیم پلی عالی است. در این بازی باید در جاده های شهری با سایر رانندگان مسابقه دهید و سعی کنید که مقام اول را به دست آورید.

High Speed Race Racing Need 3255 معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

بازی از کنترل ساده و روانی بهره می برد. ماشین شما به طور خودکار حرکت می کند و شما فقط باید آن را به چپ و راست هدایت کنید (که این کار با استفاده از چرخش سنج نیز قابل انجام است). فیزیک بازی طبیعی و خوب است اما وقتی به پیچ های تند می رسید ممکن است کنترل ماشین کمی غیرواقعی به نظر برسد.

High Speed Race Racing Need 34646 معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

بازی حالت های مختلفی برای مسابقه دادن دارد. در حالت استاندارد شما می توانید به طور معمولی با سایر رانندگان مسابقه دهید؛ یا در حالت چکپوینت باید با بیشترین سرعت ممکن و در زمان محدود به نقاط مشخص شده برسید. با پیروزی در مسابقات امتیاز می گیرید که این امتیازات برای ارتقای ماشین ها مصرف می شوند.

High Speed Race: Racing Need یک بازی رانندگی سرگرم کننده است که به جای شبیه ساز بودن، روی سرعت و هیجان بیشتر تمرکز دارد. نیترو زدن در جاده های زیبای بازی واقعا لذت بخش است.

4 معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

bazzar معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need

download gamerha معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need
لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام