معرفی بازی موبایل Hero Sky

معرفی بازی موبایل Hero Sky

به دوستان خود برای یک مبارزه هیجان انگیز در قالب جنگ های اتحادی، ملحق شوید. قهرمان مورد علاقه خود را شخصی سازی کنید و به سمت جنگ های بی حدو مرز همراه با سربازان خود بروید. شهر خود را در یک دژ غیرقابل نفوذ بسازید بسازید و در دنیای آسمان برتری کسب کنید.

در بازی Hero Sky، قهرمانانی جنگجو همراه با توانایی های مختلف طراحی شده اند. پس از پایان رسیدن حمله خود به دشمن، سربازانی که زنده مانده اند می توانند به شهر برگردند و نیاز نیست که دوباره آن ها را بسازید!. قهرمان شما دارای لول می باشد و هرچه از آن در حنگ های بیشتر استفاده کنید می توانید لول آن را بالاتر ببرید. تعداد بسیار زیادی تاکتیک های جنگی استراتژیکی داخل بازی وجود دارد که هنوز شما آن ها را کشف نکرده اید!. اسب تروا را در قلب دژ دشمن رها کنید تا سربازان شما را پخش کند و به حمله شما سرعت ببخشد.

com.innospark.herosky8 معرفی بازی موبایل Hero Sky

همچنین می توانید از سربازان و قهرمانان خود برای دفاع از دژ در مقابل حملات دشمن استفاده کنید. وارده اتحاد شده و هیجان بازی را با دوستان خود داخل اتحاد به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های وارد شدن به یک اتحاد، کسب کردن سرباز هایی از سوی دیگران به تعداد محدود می باشد و یا به نوعی می توانیم بگویم Donate!.

3 معرفی بازی موبایل Hero Skybazzar معرفی بازی موبایل Hero Sky

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

2 دیدگاه

  1. :x

    پاسخ
  2. سلام من هیرو اسکای بازی میکنم چرا تمام هیروهایی که دارم ستاره طلایی هستند .من هیروهای زیادی روباهم آپ کردم ولی هیچ کدوم ستاره بنفش نشد مثل (تور.یاگابریل)لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)