ایرانیان سرور

معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure
download gamerha معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

Help Me Jack نام یک بازی ماجراجویی و نقش آفرینی است که در آن شما در نقش یکی از اعضای گروه قهرمانان Jack ظاهر می شوید و باید با دشمنان مختلف مبارزه کنید.

Help Me Jack 345356 معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

داستان بازی مربوط به وقایع پس از یک انفجار هسته ای است. در پی این انفجار، موجودات جهش یافته در سراسر زمین پراکنده شده اند و حالا شما باید برای نجات انسان ها، با این موجودات مقابله کنید.

بازی دارای گرافیک کارتونی بسیار زیبایی است و محیط های آن شبیه بازی های کنسولی هستند. برای آشنایی با گیم پلی بازی به زمان زیادی نیاز ندارید و کنترل بازی نیز کاملا ساده و روان است؛ حتی یک حالت خودکار نیز برای هدایت بازی وجود دارد که در آن می توانید حمله و ضربه زدن را به بازی واگذار کنید و خوتان روی کار نظارت داشته باشید.

Help Me Jack 3464 معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

بازی دارای سه حالت مختلف به نام های Arena Battle، Endless و Stages است. قابلیت ارتقای شخصیت ها نیز وجود دارد؛ همچنین شما می توانید از بین دو کلاس موجود در بازی یکی را انتخاب کرده و به انجام آن بپردازید.

برای بازی کردن Help Me Jack: Atomic Adventure به یک سیستم قوی (1 گیگ رم و CPU چهار هسته ای) نیاز خواهید داشت، اما گرافیک با کیفیت بازی ارزشش را دارد.

Help Me Jack: Atomic Adventure می تواند یک تجربه متفاوت و خوب باشد، پس انجام آن را به همه پیشنهاد می کنیم.

4 معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

bazzar معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام