معرفی بازی موبایل Game of War

معرفی بازی موبایل Game of War

جمع کردن مردم از نقاط مختلف دنیا در یک اجتماع کوچک و سرگرم کننده، امری ستودنی است. Machine Zone این کار را با بازی جدیدش Game of War: Fire Age انجام داده؛ یک استراتژی کلان آنلاین (MMO) موبایلی که از همه نظر یک بازی اجتماعی و آنلاین خوب است؛ اما انگار یک نکته را فراموش کرده: ارائه ویژگی های جدید و نوآورانه.

Game of War از همه نظر شبیه سایر عناوین استراتژی موبایلی است. قبلا هم بازی های زیادی با این فرمول ساخته شده اند؛ فرمولی که شما را در نقش یک پادشاه قرار می دهد و وادارتان می کند برای تشکیل و گسترش امپراتوری خود تلاش کنید. طبیعتا شما تنها بازیباز این بازی آنلاین نیستید و همه افرادی که در سرتاسر دنیا Game of War بازی می کنند، با هدف پیشرفت امپراتوری خود و کشورگشایی وارد بازی می شوند.

game of war 5 معرفی بازی موبایل Game of War

گیم پلی بازی بر پایه ساخت و ارتقای ساختمان ها بنا شده است. شما ساختمان های مختلف برای هدف های مختلف می سازید؛ مثلا بعضی از آنها برای تامین منابع مورد نیازتان (مثل چوب، غذا و …) کاربرد دارند، برخی برای تربیت سربازان ساخته می شوند و بعضی دیگر به پیشرفت تکنولوژی در سرزمین شما کمک می کنند. البته نباید از ساخت بناهای نظامی نیز غافل شوید، چرا که دشمنان بین المللی شما همواره در کمین نشسته اند و چشم طمع به منابع و ثروت شما دارند.

همانطور که می بینید گیم پلی بازی چیز تازه ای برای معرفی ندارد و روند آن را می توان با بازی های مشابهی چون Kingdoms of Camelot مقایسه کرد. حتی امکان همکاری با سایر بازیبازها و تشکیل یک اتحاد نیز چیزی نیست که Game of War برای اولین آن را ارائه کرده باشد.

اما این بازی باید موفقیتش را مدیون سیستم ارتباطی مبتکرانه اش باشد. در سایر بازی های آنلاین، همیشه یک مشکل وجود دارد و آن تفاوت زبان گیمرها در کشورهای مختلف است. یعنی یک انگلیسی زبان احتمالا نمی تواند با یک روس بازی کند، چون در هنگام چت کردن صحبت های یکدیگر را متوجه نمی شوند؛ اما به لطف یک سیستم ترجمه گر قدرتمند و سریع در Game of War تمام بازیبازها از سرتاسر دنیا می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این ترجمه گر آنلاین در هنگام چت کردن به طور خودکار کلمات زبان های مختلف را به زبان همان کشوری که بازیباز در آن زندگی می کند ترجمه می نماید. این سیستم هم اکنون از 32 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند.

یکی از نکات آزار دهنده بازی، شلوغ بودن بیش از حد صفحه آن است که به خصوص در صفحه نمایش های کوچک خیلی اذیت می کند. انتخاب آیکون مورد نظر از میان تعداد زیاد آیکون ها و اطلاعات روی صفحه گاهی واقعا دشوار است!

Game of War: Fire Age یک بازی استراتژی خوب برای گوشی های هوشمند است که اگرچه ویژگی جدید و تازه ای ندارد، اما اجزای مختلف آن به خوبی طراحی و ساخته شده اند و مطمئنا دوست‌داران عناوین چند نفره موبایلی از انجامش لذت می برند.

4 معرفی بازی موبایل Game of War

bazzar معرفی بازی موبایل Game of War

download gamerha معرفی بازی موبایل Game of War
لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام