معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

در سال 2841 انسان ها زمبن را به مقصد ستاره ها ترک می کنند تا فرمان روایی خود را در سراسر کائنات گسترش دهند؛ شما در Galaxy Legend باید در نقش یک فرمانده شجاع، یک گروه حرفه ای از سربازان فضایی را دور هم جمع کنید، سفینه فضایی خود را آپگرید کنید و برای نابود کردن موجودات فضایی و سایر بازیبازها تلاش نمایید.

Galaxy Legend 3453e5 معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

بازی از یک سیستم آموزشی خوب بهره می برد که از همان ابتدا همه چیز را یادتان می دهد؛ فقط کافی است صبور باشید و برای شروع نبردها عجله نکنید.

Galaxy Legend به صورت آنلاین دنبال می شود و در آن باید با سایر بازیبازها در نقاط مختلف جهان تعامل داشته باشید. نبردهای بازی به صورت استراتژیک هستند و انتخاب تاکتیک های مناسب همیشه می تواند منجر به پیروزی شما شود.

Galaxy Legend 4646 معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

گرافیک بازی به صورت سه بعدی است و از کیفیت مناسبی برخوردار است. مدل های سفینه ها، موشک ها، موجودات فضایی و شهاب سنگ ها نیز به خوبی طراحی شده اند.

Galaxy Legend یکی از بهترین بازی های استراتژیک فضایی است که می توانید روی گوشی های هوشمند تجربه کنید.

4 معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

bazzar معرفی بازی موبایل Galaxy Legend

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)