معرفی بازی موبایل Escape

معرفی بازی موبایل Escape

تجربه نجات دادن انسان ها حسی فوق العاده لذت بخش است، Escape به شما این حس کمیاب را هدیه می‌کند. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

گیم پلی بازی به اینصورت است که شما می‌بایست با استفاده از سفینه فضایی یا همان موشک خود در طول مسیر حرکت کنید و از موانع مختلف عبور کنید، در بین راه نیز افراد مختلفی که نیاز به کمک دارند را نجات دهید و امتیاز کسب کنید. گذر از مسیر های پر از خطر و نجات دادن انسان هایی که در مکان های مختلف گیر افتاده اند، هدف اصلی شما در بازی خواهد بود.

Escape معرفی بازی موبایل EscapeEscape دارای دو بخش ماجراجویی و بی پایان می‌باشد، در بخش ماجراجویی باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید و در هر مرحله انسان ها را نجات دهید. در بخش بی پایان نیز بدون هیچ محدودیتی می‌توانید به بازی بپردازید و انسان های موجود در مسیر خود را نیز نجات دهید، در این بخش چنانچه به جایی برخورد کنید، رکورد شما ثبت و بازی به اتمام می‌رسد.

طراحی و گرافیک بازی تماما دو بعدی می‌باشد، طراحی جزئیات مراحل و موشک بصورت سیاه و ساده کار شده اند، اما پس زمینه های بازی رنگی بوده و همین مورد جلوه ی زیبایی از رنگ سیاه در پس زمینه های رنگی به بازی داده است.

Escape عنوانی جذاب و اعتیاد آور است، بازی که برای مدتی می‌تواند شما را سرگرم کند.

4 معرفی بازی موبایل Escapebazzar معرفی بازی موبایل Escape

download gamerha معرفی بازی موبایل Escape
لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام