ایرانیان سرور

معرفی بازی موبایل Deep Loot

معرفی بازی موبایل Deep Loot
download gamerha معرفی بازی موبایل Deep Loot

Deep Loot یک عنوان ماجراجویی زیبا است که شما را با خود به اعماق اقیانوس می برد تا برای یافتن طلا و گنجینه های زیر آب، جستجویی هیجان انگیز را آغاز کنید.

بازی از استایل پیکسلی برای گرافیکش بهره می برد. در ابتدا ممکن است محیط های زیر آب کمی ساده و بدون جزییات به نظر برسند، اما هر چه که در مراحل بازی پیشروی کنید و مکان های جدید زیر آب را کشف نمایید، مطمئنا با طراحی های بهتر و جزییات بیشتری در رابطه با محیط بازی مواجه می شوید.

Deep Loot 23568 معرفی بازی موبایل Deep Loot

هدف اصلی شما در بازی، شیرجه زدن درون آب و شنا کردن به سمت کف اقیانوس، برای پیدا کردن طلا است؛ اما باید مراقب کوسه ها، خرچنگ ها و موجودات خطرناک زیر آب نیز باشید. با تمام شدن اکسیژن به طور خودکار به سطح آب باز می گردید؛ پس برای پیدا کردن گنج ها فرصت زیادی ندارید.

Deep Loot 34535 معرفی بازی موبایل Deep Loot

با استفاده از سکه هایی که در طول ماجراجویی خود جمع می کنید، می توانید قایق ها و لباس های غواصی جدید بخرید و لوازم مختلف خود را آپگرید کنید و با تجهیزات پیشرفته تر به پیدا کردن گنج های زیر آب بپردازید.

گاهی بازی از شما می خواهد که تعداد مشخصی دشمن را نابود کنید و یا به مقدار معینی طلا پیدا کنید. به طور کلی مراحل بازی از تنوع خوبی برخوردارند و هرگز از انجام آنها احساس خستگی نمی کنید.

Deep Loot در بخش موسیقی نیز بسیار قوی ظاهر شده است و با آهنگ های شنیدنی اش، جذابیت بیشتری را ارائه می دهد. اگر به دنبال یک بازی متفاوت و سرگرم کننده هستید به هیچ وجه Deep Loot را از دست ندهید.

5 معرفی بازی موبایل Deep Loot

bazzar معرفی بازی موبایل Deep Loot

لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام