معرفی بازی موبایل Death Moto

معرفی بازی موبایل Death Moto

علاقه مندان به موتور سواری به سبک خشن و خون آلود، به هیچ وجه Death Moto را از دست ندهید. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

گیم پلی بازی به اینصورت است که شما می‌بایست در طول مسیر حرکت کرده و موتور خود را کنترل کنید، در مسیر حرکت نیز با استفاده از وسایل مختلف، دیگر موتور سواران را از مسیر خارج کنید، آن‌ها را از روی موتور بندازید و یا بکشید! Death Moto به شما امکان انتخاب موتور از بین چندین موتور مختلف را می‌دهد، هر موتور دارای رنگ بندی متفاوتی می‌باشد.

f-7911-3d6689260aدر بازی با استفاده از آیتم های مختلف مثل چاقو، شمشیر و یا بمب های انفجاری می‌توانید دیگر موتور سواران را از مسیر خارج کنید. برای اینکار کافیست هدف گذاری داشته باشید و یا در مسیر مسابقه به کنار آن‌ها بروید و سپس ضربه بزنید.

گرافیک بازی سه بعدی با پس زمینه های دوبعدی می‌باشد. طراحی های بازی نیز قابل قبول می‌باشند، در کل بخش گرافیک و طراحی هنری بازی می‌توانست خیلی بهتر کار شود. Death Moto به شما امکان استفاده از نیتروژن را نیز می‌دهد، با استفاده از نیتروژن در بازی می‌توانید برای چند ثانیه با سرعت بسیار زیادی حرکت کنید و از دیگران جلو بزنید و یا آن‌ها را نابود سازید.

رابط کاربری بازی نیز کاملا ساده و سر راست کار شده است. بطور کلی Death Moto بازی سرگرم کننده ای است، اما نسبت به بازی های هم سبک خود، حرف خاصی برای گفتن ندارد.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*