معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

اگر بخواهیم درباره داستان Darkness Reborn صحبت کنیم، باید اعتراف کنم که چیز زیادی برای گفتم ندارم. مثل خیلی از بازی های فانتزی دیگر یک قهرمان داریم که به راه می افتد و همه چیز را سر راهش نابود می کند. خیلی مهم نیست که انگیزه اش چیست و برای رسیدن به چه چیز مبارزه می کند؛ چیزی که اهمیت دارد این است که Darkness Reborn یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و جذاب است که می تواند حسابی سرگرم تان کند.

Darkness Reborn یک اکشن بزن بکش (Hack & Slash) با ویژگی های نقش آفرینی است که به بازیبازها اجازه می دهد در نقش یک جنگجوی دلاور و یا یک نینجا بازی را آغاز کنند. همه چیز در بازی سرراست است و هیچگونه پیچیدگی درکار نیست. بازی از همان ابتدا با سیستم آموزشی کاملش همه ویژگی ها را یادتان می دهد و نمی گذارد هیچ چیز ناشناخته و گیج کننده ای برایتان باقی بماند.

02 معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

کنترل بازی بسیار روان است. کافی است تا انگشتتان را در قسمتی از سمت چپ صفحه قرار دهید و به جهت دلخواه بکشید تا شخصیت اصلی به همان جهت حرکت کند. در سمت راست نیز 5 دکمه در اختیار دارد که زیاد بودن تعدادشان به خوبی ثابت می کند با یک گیم پلی درگیرکننده سرو کار خواهید داشت. دکمه بزرگتر در سمت راست برای حمله کردن مورد استفاده قرار می گیرد و چهار دکمه دیگر نیروهای ویژه شما هستند که استفاده از هر کدام شان، سبک مبارزات شما را تغییر می دهد. با پیشروی در بازی دشمنان جدید تر و قوی تر نیز ظاهر می شوند و اینجاست که باید در استفاده از نیروهای ویژه دقت زیادی به خرج دهید. ایجاد چندضرب های متوالی برای از بین بردن یک دشمن سرسخت یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که در بازی انجام می دهید.

darkness4 معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

Darkness Reborn گرافیک سه بعدی و با کیفیتی دارد و از سوی دیگر یک بازی بزن بکش سریع است؛ پس طبیعی است که باید انتظار مشکلات نرخ فریم در بازی را داشته باشیم. به خصوص در هنگامی که دشمنان زیادی به طور همزمان به شما حمله می کنند، این مسئله بیشتر آزارتان می دهد. البته برای یک بازی موبایلی نمی توان نرخ فریم پایین را یک عیب بزرگ به حساب آورد؛ شاید بهتر باشد که Darkness Reborn را با گوشی ها یا تبلت های جدید تر و قدرتمند تجربه کنید. روی دستگاه های قدیمی نیز کم کردن کیفیت گرافیک تا حدودی به بهتر شدن مشکل لگ در بازی کمک می کند.

darkness2 معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

Darkness Reborn یک بازی فوق العاده هیجان انگیز است. سختی متعادل مراحل مختلف بازی باعث می شود تا گاهی یک مرحله را چندین بار انجام دهید تا بالاخره موفق به رد کردنش شوید. تار و مار کردن دشمنان مختلف، جستجوی محیط ها و پیدا کردن آیتم های باارزش و ساختن و ارتقای شخصیت اصلی در Darkness Reborn لذتی دارد که قبلا کمتر بازی موبایلی آن را ارائه کرده است.

4 معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

bazzar معرفی بازی موبایل Darkness Reborn

download gamerha معرفی بازی موبایل Darkness Reborn
لينک کوتاه به مطلب:
PLAY GAMES, NOT CONSOLES :)

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام