ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Colin McRae Rally

معرفی بازی موبایل Colin McRae Rally
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Colin McRae Rally

اگر می خواهیم مسابقات جذاب در دوره دنیا را تجربه کنیم قطعا می توانیم به سوی بازی Colin McRae Rally روی آوریم. در این بازی قادر خواهید بود با اتومبیل های بسیار جذاب در 83 کشور مسابقات کاملا حرفه ایی تجربه کنید!. براساس آخرین آمارهای گرفته شده، سبک مورد علاقه طرفداران اندرویدی در زمینه رالی و مسابقاتی، سبک Off-Road می باشد که بازی هیجان انگیز Colin McRae Rally به خود اختصاص داده است.

طراحان و سازندگان بازی Colin McRae Rally، یعنی کمپانی Thumbstar Games Ltd، طوری بازی را پیاده سازی کرده اند که قادرخواهید بود، تعداد زیادی اتومبیل های مسابقه ایی در قالب برند های مختلف انتخاب کنید!. همچنین، افرادی که سیستم عامل اندروید آن ها کم تر از 4.0 هست می توانند این بازی را تجربه کنند، چراکه شرکت Thumbstar Games Ltd تمام سعی خود را کرده است که یک عنوان کاملا گرافیکی برای اندروید 3.0 اجرا کند. البته یکی از موارد بسیار مهمی که جا دارد به آن اشاره کنیم، ویژگی یا امتیاز بد رایگان نبودن بازی می باشد!.

cmr outnow11 معرفی بازی موبایل Colin McRae Rally

سازندگان این عنوان، تصمیم گرفته اند که با قیمت بسیار کم، بازی Colin McRae Rally را برای فروش داخل کافه بازار قراردهند، از این رو نمی دانیم این را یک ویژگی به حساب آوریم یا یک امتیاز بد!. قطعا منظور از رایگان نبودن بازی، می تواند یک محیط گیم بسیار جذاب باشد!. اگر بخواهیم اطلاعات دقیق تری از بازی Colin McRae Rally کسب کنیم، باید اشاره کرد که این عنوان در گذشته برای پلتفرم های PS3 ،Xbox 360 عرضه شده بود.

3 معرفی بازی موبایل Colin McRae Rallybazzar معرفی بازی موبایل Colin McRae Rally

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام