معرفی بازی موبایل Clash Of Kings

بازی فوق العاده اعتیادآور Clash Of Kings یکی از محبوب ترین عناوین ساخته شده توسط کمپانی نام دار، Elex Inc می باشد. بازی که می توان به جرئت گفت که اکثر ایرانی ها 24 ساعت در آن حضور دارند و ثانیه به ثانیه، قدرت خود را افزایش می دهند. بازی Clash Of Kings یک عنوان در سبک استراتژیک است، البته باید بگوییم که این بازی توانسته در سبک خود واقعا متفاوت با دیگر گیم های موجود در سراسر دنیا برای اندروید باشد. تاریخچه بازی Clash Of Kings در هنگام اولین عرضه خود در Google Play Store آغاز شد!. با گذشت زمان پلیرهای متفاوت و علاقه مند به سبک استراتژیک پی بردند که عنوان Clash Of Kings می تواند یکی از موفق ترین بازی ها در این سبک باشد. اگر به صفحه رسمی دانلود بازی Clash Of Kings داخل گوگل پلی استور مراجعه کنیم، متوجه خواهیم شد که بازی 10 میلیون دانلود از سراسر دنیا داشته است ( امتیاز داخل Google Play Store دقیقا 4.4 از 5 می باشد ).

10476403_872785239417434_189254352213835586_n1

در ابتدای شروع بازی یک قلعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت!. قلعه ایی که درون آن باید با ساختن و نیرو تولید کردن Power خود را بالا و بالاتر ببرید. ساختمان های زیادی داخل بازی Clash Of Kings طراحی و توسعه داده شده. هر یک از این ساختمان ها دارای ویژگی های خاصی می باشند که در زیر به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

Untitled-1ساختمان Castle: در بازی Clash Of Kings کاخ اصلی قلعه شما خواهد بود، با آپدیت کردن آن در طول بازی خواهید توانست سطح ساختمان های خود را بالاتر ببرید و نیروهایی قوی تر تولید کنید. البته ناگفته نماد که برای آپدیت این ساختمان ( Castle ) در اوایل بازی نباید سختی های زیادی بکشیم و به راحتی می شود این ساختمان را بالا برد ولی در اوج لول های بالاتر Castle، باید منابع زیادی برای آپدیت کردن آن پرداخت کنیم. حداکثر لول Castle داخل بازی 30 می باشد.

Untitled-1ساختمان Drill Grounds: در بازی Clash Of Kings با بالا بردن سطح این ساختمان خواهید توانست تعداد سرباز هایی که می خواهید به دشمنان اطراف خود حمله کنید را افزایش دهید. نباید در بازی اشتباه متوجه شیم که هرچقدر سرباز داشته باشیم می توانیم با آن ها به دشمن حمله کنیم، بلکه این ساختمان تایین خواهد کرد که با چه تعداد سرباز خواهید توانست به دشمنان اطراف خود حمله کنید.

Untitled-1ساختمان BlackSmith: در بازی Clash Of Kings داخل این ساختمان، می توانید برای قهرمان خود لباس تهیه کنید. به طوری که هرچه لول ساختمان را بالا ببرید لباس هایی قوی تر با سطح بالاتر به وجود خواهند آمد. برای خرید لباس از این ساختمان باید به بخش Forging مراجعه کرده، سپس کتاب های مختلفی خواهید دید که بر روی هر کدام عکس قسمت هایی از بدن قهرمان شما خواهد بود، با کلیک بر روی آیتم مورد نظر، وارد صفحه ی مختص آن آیتم خواهید شد، به طوری که شاهد لول های مختلفی از آیتم مورد نظر خود خواهید بود، سپس در صورت مشاهده گزینه Forging ( رنگ سبز ) بر روی آن بزنید تا بتوانید لباس مورد نظر خود را برای قهرمان بسازید.

Untitled-1ساختمان های Barracks ،Stables ،Chariot Plant ،Range: این چهار ساختمان برای آموزش سربازانی در دو گروه پیاده نظام و سواره نظام خواهند بود. به طوری که گروه پیاده نظام، شامل کمان داران ( Range )، مردان شمشیرزن ( Barracks ) و منجنیق های مختلف Chariot Plant نیز هستند. گروه بعدی که سواره نظام نام خواهند گرفت در واقع ساختمان اصلی آن ها Stables می باشد. هر یک از این سربازان در دو گروه دارای لول هایی بر اساس اعداد یونانی، طبقه بندی و سطح بندی خواهند شد. ناگفته نماد که برای آموزش سربازهای لول پایین ( I,III,II ,.. ) نیاز به گندم و چوب خواهید داشت و برای آموزش سربازهای لول بالا ( V,IV,.. ) علاوه بر چوب و گندم به آهن نیاز می باشد.

Untitled-1ساختمان Depot: این ساختمان همانند انباری عمل خواهد کرد!. انباری که در آن تعداد زیادی از منابع شما از جمله چوب، گندم و آهن ذخیره خواهد شد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این انباری: در مقابل حملات دشمنان تا جایی که می شود از دزدیدن منابع توسط آن ها جلوگیری می کند و برای شما پس از باختن در برایر حملات دشمن باقی خواهد ماند. پس می توانیم دریابیم که با بالا بردن سطح ساختمان Depot می شود از تعداد بیشتری منابع در برابر حملات دشمنان محافطت کرد. برای مشاهده این که چه تعداد منابع از سوی ساختمان Depot برای شما ذخیره خواهد شد کافیست بر روی آن بروید سپس به Details مراجعه کنید.

Untitled-1ساختمان Wishing Well: همانند یک مکان خیریه برای شما عمل خواهد کرد البته به صورتی محدود در هر روز!. در این ساختمان شما قادر خواهید بود بر اساس تعداد محدودی فرصت ( 1 الی 10 ) گندم، چوب، آهن و … کالکت کنید. اگر سطح ساختمان را در طول بازی بالا ببرید، هم بر تعداد دفعات کالکت کردن منابع افزوده خواهد شد و هم به مقدار منابعی که می خواهید بگیرید افزوده می شود. پس از، اینکه فرصت های شما برای دریافت منابع در این ساختمان به پایان رسید، باید از سکه های اصلی بازی Coin ( مشابه جم ) استفاده کنید. در کل این ساختمان می تواند کمک های بزرگی برای زمان شکست در جنگ جهت تجدید نیروها باشد.

Untitled-1ساختمان Half Of War: یکی از مهم ترین ساختمان ها برای کسانی که وابستگی زیادی به اتحاد خود دارند!. در طول بازی با گیمرهای زیادی رو به رو خواهید شد که گاهی قادر نخواهید بود به تنهایی آن ها را با خاک یکی کنید!. به همین دلیل نیاز به کمک متحدین و اعضای اتحاد ( Alliance ) خود خواهید داشت، ساختمان بزرگ و باشکوه Half Of War قادر است تعداد زیادی از نیروهای متحدین شما را بگیرد و بر اساس انتخاب شما به دشمن حمله کند ( Declare War ). زمان حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War همانند زمان حمله کردن به صورت عادی می باشد. اما یک تایم دیگری نیز وجود دارد که به هم اتحادیان شما فرصت می دهد طی این زمان نیروهای خود را به سوی شما ارسال کنند!. پس از اتمام زمان ارسال نیرو به سوی شما Marching ( حمله ) آغاز خواهد شد. جهت حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War لازم است بر روی نقشه بروید سپس بر روی دشمن بزنید، بعد بر روی Declare War زده، زمان مورد نظر جهت ارسال نیرو از سوی هم اتحادیان خود را انتخاب کنید سپس OK را بزنید. جهت ملحق شدن دوستان خود به شما باید به اینجا مراجعه کنند و بر روی + بزنند: Alliance > Alliance War.

Untitled-1ساختمان College: یکی دیگر از مهم ترین ساختمان های موجود در داخل بازی Clash Of Kings می باشد!. ساختمانی که دارای کاربرد های بسیاریست ولی متاسفانه تعداد بسیار زیادی از گیمرها داخل بازی به آن توجه نمی کنند!. سعی کنید از این ساختمان در تمام روز استفاده کنید. بخش های بسیار مهم ساختمان که می توانند بر قدرت حمله و دفاع شما اضافه کند،  Military Attack و City Defense خواهند بود. برای مثال اگر فردی با 1000 ارتش به شما حمله کند و  فقط شما 500 ارتش داشته باشید و بخش City Defense شما دارای سطح نسبتا خوبی باشد قادر خواهید دشمن را شکست دهید. ساختمان College در واقع نقش افزایش قدرت، استحکام، سرعت ساختن نیرو و ساختمان ها را نیز دارا می باشد.

Untitled-2ساختمان Tavern: ساختمانیست برای کسانی که داخل بازی بیش از حد فعال هستند و تمایل دارند هر روز، به دشمنان حمله کنند، به هم اتحادی های خود کمک کنند و برای آن ها هم منابع و هم نیرو بفرستند، از مزرعه های اطراف نقشه جهت افزایش منابع استفاده کنند، تعداد اندکی غول های اطراف قلعه خود را نابود کنند تا در نهایت با مراجعه کردن به بخش Daily Rewards ساختمان و با بازکردن جعبه ها از جوایز خوبی بهره مند شوند. ساختمان Tavern دارای دو بخش دیگر نیز می‌باشد و یکی از این بخش ها، Lucky Wheel نام دارد. با مراجعه به این بخش خواهید توانست شانس خود را امتحان کنید و با گرداندن چرخه، از جوایز شانسی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این هست که هر روز به بخش Daily Rewards ساختمان Tavern مراجعه کنید.

ساختمان های دیگری نیز داخل بازی طراحی و ساخته شده اند که نیازی به تجزیه و تحلیل تخصصی نداشته اند از جمله ساختمان WatchTower ( می توانید با بالا بردن سطح آن اطلاعات جاسوسی بهتر و مشخص تری از دشمن خود کسب کنید )، ساختمان Fortress ( می توانید تله های بسیار خطرناک برای دشمنان خود بسازید )، همچنین در نهایت دیوار قلعه شما که نقش مهمی در حفاظت از ساختمانان داخل قلعه نیز دارد، ساختمان Hospital ( جهت تجدید و بهبوده نیرو های Wounded شما در اثر حمله کردن به دشمن یا دفاع کردن در برابر دشمن می باشد )، ساختمان Military Tent جهت افزایش سرعت آموزش نیروها و تعداد آموزش نیروها در طول بازی زیبا و هیجان انگیز Clash Of Kings خواهد بود.

نقشه بازی Clash Of Kings از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است! به طوری که شما در یک جهان قرار خواهید گرفت که این جهان دارای Kingdom های مختلف خواهد بود و شما به صورت شانسی داخل یکی از این kingdom ها قرار خواهید گرفت. دقت کنید که kingdom که شما درون آن قراردارید پس از گذشت چند روز می تواند توسط اتحاد شما فتح شود و پرچم کشور شما بر روی آن قرار گیرد ( Battle For The Throne ). از ویژگی های نقشه ایی که شما بر روی آن قرار دارید می توان به این اشاره کرد که با بالا بردن لول کستل خود، شکل قلعه شما بر روی نقشه به مرور تغییر خواهد کرد و نشان دهنده لول کستل شما خواهد بود. در نقشه می توانید موقیت خود را به صورت X:Y یا 33:22 مشاهده کنید و به دوستان خود بدهید تا موقیت شما را سرچ کنند و از محل سکونت شما بر روی نقشه آگاه شوند. شما بر اساس علایق خود می توانید جایگاه مخصوصی بر روی نقشه انتخاب کنید ( Teleport ) و با پرداخت 2000 سکه به آنجا تغییر مکان دهید. بر روی نقشه، شاهد مزارع گندم، چوب، آهن و غول خواهیم بود که می توانید در طول بازی، با حمله کردن به هر یک از آن ها، منابع خود را افزایش دهید. با حمله کردن به غول های موجود بر روی نقشه می توانید Lord Xp دریافت کنید.

Untitled-1

Untitled-1

در صورتی که بازی Clash Of Kings را از Google Play Store دانلود کنید، این اجازه به شما داده خواهد شد که هم از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و هم از طریق گوگل پلاس ولی اگر این بازی هیجان انگیز را از کافه بازار دانلود کنید تنها قادر خواهید بود از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و باعث جلوگیری از بین رفتن اکانت خود شوید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دارای دو آیتم Google+ Bind و FaceBook Bind خواهیم بود که بر اساس دارا بودن هر یک از آن ها می توانید بر روی آن ها زده و سپس کانکت شوید، پیشنهاد می کنیم جهت اعمال کانکت شدن به اکانت فیس بوک یا گوگل پلاس از شیلترشکن (!) نیز استفاده کنید. جهت مشاهده تصویر زیر در بازی Clash Of Kings باید ابتدا بر روی عکس قهرمان خود بزنید سپس با مراجعه به شکل آچار مانند ( Settings ) سمت راست بخش Accounts را می بینید که باید به آن رجوع کنید و سپس بر روی Bind Accounts بزنید.

Untitled-1

طراحی اتحاد داخل بازی Clash Of Kings به جرئت می توان گفت واقعا تخصصی و بسیار عالی کار شده است. در زیر می خواهیم با اصطلاحات مختلف موجود در صفحه مخصوص اتحاد آشنا شویم:

Alliance Battle: در این قسمت می توانید مشاهده کنید که چه کسانی به اعضای اتحاد در حال حمله یا کدام یک از اعضای شما در حال حمله به دیگران می باشند.

Alliance Territory: در اینجا ساختمان های مخصوص اتحاد توسط مقام های ارشد آلینس ( اتحاد ) ساخته خواهد شد.

Alliance Science: مکانیست جهت دادن چوب و گندم توسط اعضای اتحاد برای بالا بردن قدرت اتحاد.

Alliance Store: مکانیست که در آن قادر خواهید بود تلپورت، اسپیدآپ و یا چیزهایی که نیازمند Coin هستند را با Alliance Honor خریداری کنید.

همچنین با مراجعه به بخش Manage اتحاد سپس Donate Rankings قادر خواهید بود ببینید که در چه رتبه ایی از اتحاد قرار دارید و چه کسی بیشترین مقدار چوب یا گندم را به اتحاد داده است. در قسمت Member اتحاد می توانید مقام خود را ببینید علاوه بر آن در این قسمت گیمرهای آنلاین را مشاهده می کنید.

Screenshot_2015-06-19-23-57-46

در کل بازی Clash Of Kings یکی از بی نظیرترین بازی های هیجان انگیز با سبک استراتژیک است که تاکنون کمپانی Elex Inc توانسته در عرصه بازی های اندرویدی منتشر کند و مخاطبان و درآمد زیادی نیز کسب نماید.

 

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

208 دیدگاه

 1. سلام من پسورد خرید را یادم رفته واز اینترنت امتیاز خرید کردم اما چون پسورد را یادم رفته نمی تونم وارد شوم

  پاسخ
 2. سلام.من چند بار به وسیله حساب کاربریم در بازار در بازی کلش اف کینگز سکه و ایتم خریدم ولی چند روزیه که پیغام خطا میزنه و میگه نمیدونم چی غیر فعاله لطفا راهنماییم کنین با تشکر

  پاسخ
  • سلام رضا جان خسته نباشید، این مشکل رو شما باید با بخش پشتیبانی بازار در تماس باشید و یا از افرادی که با این مشکل رو به رو شدن داخل بازی Clash Of Kings سوال کنید.

   یک کلن ایرانی داخل Clash Of Kings وجود داره، رتبشم بسیار عالی، تمام ایرانیان داخل اون کلن هستند، داخل اون کلن بسیاری از افراد از بازار خرید می کنند، شما می تونید مشکلتون رو از اون افراد بپرسید.

   نام کلن: 110 هستش.

   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
   • سلام. ممکنه مختصات و کینگدام اتحاد 110 رو بگید

    پاسخ
    • بنده مطلع نیسم از مختصات این اتحاد.

     پاسخ
     • خوب شما خودتون این کلن 110 رو معرفی کردید حالا چطور میشه عضوش شد؟

     • خب دوست عزیز من فقط معرفیش کردم!. مختصاتشو که نگفتم. مختصات اتحادا به دلیل جنگ های بین اتحاد، تغییر می کنه همیشه. شما می تونید برای ورود به اتحا 110، برید روی پرچم اتحاد پایین صفحه موبایلتون بزنید، بعد برید بخش Manage، بعد Other Alliance، بعد از اون کافیه 110 رو سرچ کنید، اتحادو میاره براتون. موفق باشید.

   • سلام
    می خواستن ببینم روی سرباز خانه ها که کلیک می کنی میگه شمشیر رو به درجه دو ارتقا بدین و ..😥
    از کجا باید ارتقا بدم
    چگونه قدرت سربازهای خود را زیاد کنم؟
    یه قسمت از پژوهشهای من باز نشده میشه کمک کنین بگین از ما باز کنم اونم قسمت آخر

    پاسخ
 3. سلام دوستان یه راهنمایی می خواستم که چطور می تونم اکانتهای متعدد وبیشتر بسازم

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید، ابتدا باید اکانت قبلی خودتون رو به اکانت جیمیل یا فیس بوک خودتون متصل کنید. بعد برید بخش ستینگز، روی switch account ّبزنید!. بازی از اول میاد بعد با یه اکانت جیمیل دیگه وارده این بازی جدیده که اومده بشید، حالا دوباره خواستید برگردید دوباره روی Switch میزنید، برمی گردید به اکانت قبلیتون.

   پاسخ
 4. سلام میخواستم بپرسم چطوری میشه نامه ای که باهاش چیزهای دیگه به غیر از چوب و اهن ….به هم دیگه قرض میدنو خرید تو الینس استور پیداش نکردم.کجاست

  پاسخ
  • سلام رضا جان خسته نباشید. اسم اون نامه Sealed Letter هستش، زمانی می تونید این نامه رو دریافت کنید که از بازی سکه خریداری کنید. ایکون های تفننی سمت راست صفحه موبایل شما قرارداره که معمولا خوده بازی در قالب تخفیف به مدت کوتاه میزاره، روی اون ها کلیک کنید، یه چندین بازی سکه خرید کنید، بهتون اون نامه رو میده. معمولا ایرانی ها نمی تونند به دلیل تحریم خرید کنند.

   پاسخ
   • نسخه بازار رو دانلود کنید مشکلی نداره برای خرید با ریال ایران کار می کنه.

    پاسخ
    • کافه بازار قیمت های بالایی پیشنهاد میده. فروشگاه گیمرها حتی منابع بازی رو هم برای فروش قرار داده. می تونید مراجعه کنید و از قیمت ها آگاه شوید.

     پاسخ
     • سلام من 17500 سکه خریداری کردم از بازار اما سکه هام اضافه نشد خواهان توضیح بدید

   • Sealed Letter یا نامه مهر شده رو بعد از لول 26 میتونید از فروشگاه (Market) خریداری کنید

    پاسخ
 5. سلام . من بازیه کلش اف کینگز و از بازار دانلود کردم اما فقط به فیسبوک بیند میشه.پاکش کردم که از پلی استور بگیرم که بتونم با جیمیل بیند بشم،اما میزنه این بازی تو پلی استور نیست !! لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
  • باعرض سلام و خسته نباشید. برای این که داخل بازی به جیمیلتون متصل بشید باید از پلی استور (Google Play Store) دریافت کنید. ولی در حال حاضر ایران تحریم هست و امکان دانلود وجود نداره. تنها راه برای دانلود کردن، متصل شدن به ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن می باشد. با متصل شدن به ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن راحت می تونید دانلود کنید. موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام شما می تونید این نسخه رو از perspoliskings.blogfa.com دانلود کنید

   پاسخ
  • دوست عزیز شما با سرویس گوگل پلی در با زار دانلود کنید و نصب کنید انشالله دان می شه :-*

   پاسخ
 6. سلام آقا محمد من بازی clash of kings رو ریختم ولی نمیدونم بازی پس ازمدت مثلا چهار دقیقه تو بازی میمونه بعد هنگ میکنه و از بازی خارج میشه نا خود آگاه میگم میتونید راهنمایی به من بکنید چون خیلی رو اعصاب که بخواهی هر چهار پنج دقیقه یک بار بری تو بازی نمیدونم برای چی بازیم اینطوری شده بازی رو از بازار یک بار دانلود کردم بعد پاک کردم (البته جیمیلم سیو رو بازی ) و دوباره از موبوجنی گرفتم ولی تفاوتی نکرد لطفا کمکم کنید یا علی

  پاسخ
  • سلام عزیزم این نشون میده که گوشی شما قدرت پردازش بازی رو نداره، گوشی خودم هم چون مدلش پایین هست هر نیم ساعت یک بار کلا از بازی پرت می کنه بیرون.

   پاسخ
 7. سلام بازي من پاک شد اکانتمو نميتونم برگردونم سيو هم نبود help sopurtهم ميزنم بازي هنگ ميکنه چطور اکانتمو برگردونم

  پاسخ
  • سلام پیام جان خسته نباشید، براساس آموزش داخل بازی، آیا شما اکانت خودتون رو به بازی متصل کرده بودید!؟

   پاسخ
 8. سلام.من قلعم لول 18 بود زدم new game حالا از اول شروع شده از لول 1 ولی هنوز قلعه 18 تو بازی هست چیکار کنم تا بتونم دوباره برم لول 18 باز کنم.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام محمدم خسته نباشید، اگر از قبل بازی لول 18 خودتون رو به اکانت جیمیل یا فیس بوک وصل کرده باشید، بر روی switch Game بزنید مشکلتون برطرف میشه. Switch Game دقیقا زیر همون New Game هستش.

   پاسخ
 9. با سلام
  میخواستم ببینم چطوری میشه از یه اتحاد خارج شد و به یه اتحاد دیگه پیوست

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید.
   همون صفحه اصلی بازی، پایین صفحه، رو پرچم Alliance بزنید قرمز رنگ هست.
   سپس صفحه اتحاد براتون میاد، پایین صفحه روی Manage بزنید.
   بعد روی Exit Alliance یا Quit Alliance بزنید.

   پاسخ
 10. میرم رو پیام ها میندازه بیرون چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • گوشی شما توانایی اجرای این بازی رو نداره عزیزم.

   پاسخ
  • شما بایدازستینگ گوشی داخل قسمتی بنام گزینه های برنامه نویس بشید،اگرفعال نیست این منو،درقسمت مشخصات گوشی7بارروی بویلدنامبرضربه بزنیدتانمایش داده بشه،سپس درانتهای این منوتیک گزینه برنامه هاپس ازبستن باقی نماندروبردارید

   پاسخ
 11. باسلام
  سوال داشتم،میخواستم ببینم تو این بازی دوتا اکانت داشتن خلاف مقررات بازیه یا نه 😕 😕 😕

  پاسخ
  • خیر به هیچ عنوان خلاف قوانین نیس. فرورش اکانت خلاف قوانین هست.

   پاسخ
 12. بابا جون خیلی عالیه!

  پاسخ
 13. با عرض سلام و خسته نباشید.من این بازیو یکماهه که شروع کردم لولم 16 شده تویه چند تا اتحاد بودم دعوا بود اومدم بیرون خودم اتحاد زدم.الان پنج نفر هستیم و پاور الیانس ، 3000000 ،هست.هر چقدر تلاش کردم آلیانس فورت رو بسازم نمیشه.چیکار باید بکنم اعصابم خورد شده.لطف میکنید اگه سریعتر راهنماییم کنید.ممنونم

  پاسخ
  • شماباید حداقل پنجاه عضوداشته باشید،ولی معمولابابیستاهم قبول میکنه

   پاسخ
 14. تمام کسایی که میخوان وارد یه گروه جدید و قدی بشن فقط از طریق تلگرام به شماره 09126655505 پیام بدن

  پاسخ
 15. سلام دادا من چه جوری اکانتمو وصل کنم به جیمیلم ممنون میشم راهنمایی کنین دوستم به من گفت اکانت قلابی بسازبرای جمع کردن منابع بعد بهش حمله کن منابع بیشتری گیرت میاد به اون فیسبوک معرفی کردم میشه بگین چطور جمیل معرفی کنم تا بازی ازاول نیادممنون

  پاسخ
  • سلام مرتضی جان خسته نباشید.
   ببینید شما اگر بازی رو از کافه بازار دانلود کنید فقط قادر هستید بازی را با اکانت فیس بوکنت لاگین کنید.
   اگر برید از داخل اینترنت و از سایت های ایرانی دانلود کنید هم قادر هستید به اکانت جیمیلتون وصل کنید هم قادر هستید به اکانت فیس بوکتون وصل کنید.
   برای وصل شدن به اکانت جیمیل باید نرم افزار های Google Play Store و Google Play Service و Google+ را حتما بروز کنید. بعد باید فیلترشکن رو روشن کنید بعد برید همون قسمتی که باهاش اکانت فیس بوک وارد میشید بجاش با اکانت جیمیل وارد بشید.
   موفق و پیروز باشید.
   نسخه هک شده کلش آف کینگز هم (در سرورهای دیگر) می تونید داخل سایت دانلود کنید قرار دادیم.

   پاسخ
 16. سلام
  خسته نباشید من بازی از بازار دانلود و نصب کردم ….بعد مدت گوشی ریست کارخانه داخله تبلت کردم …پس از نصب دوباره بازی وامدن کانکت اصلی دیگه

  آپدت نمشه …..چه کار کنم

  مرسی

  پاسخ
  • شما دقیقا منظورتون چیه دوست عزیز؟

   پاسخ
 17. من چطوري میتوانم جنگ تن به تن رو ببینم مثل کلش آف کلنز نه فقط قلعه ها رو

  پاسخ
  • عزیزم همچین چیزی داخل بازی امکان نداره.

   پاسخ
 18. سلام عرض خسته نباشید میکنم من تازه وارده این بازی شدم یه اکانت جیمیل روگوشیم بود مال من نیست مال خودمو وارد کردم اما هنوز قبلی فعاله حتی تو کینگ چجوری قبلی رو حذف کنم سپاس از زحمات بی دریغ ودوستان

  پاسخ
  • باید برید داخل اون کینگ قبلی و با جیمیل خودتون یک بار باندش کنید. ببینید درست میشه.

   پاسخ
 19. با سلام،امکان داره بین مناطق جابجا بشیم،من منطقه153 هستم میشه برم 110

  پاسخ
  • منظورتون این هست که KingDom تغییر بدین ؟

   پاسخ
 20. آره داداش گلم،امکانش هست؟؟؟

  پاسخ
  • تاجایی که من اطلاع دارم مجید جان شما تا زمانی که لول شیش باشید قادر هستید Kingdom تغییر بدین. ولی اگر لول بالا باشید قادر نخواهید بود مثلا لول هفت باشید امکانش نیست که برید Kingdom جدید.

   پاسخ
 21. واس بازی گان شیب بتل اپدیت کردم حالا بالا نمیاد،چکار کنم

  پاسخ
  • سلام اقا امیر خسته نباشید لطفا نظرتون رو داخل پست مربوط ارسال کنید. اینجا پست مخصوص بازی Clash Of Kings هست عزیز دل.

   پاسخ
 22. با سلام و تشکر فراوان از اطلاعات خوبتان
  سوالی داشتم. من در کینگ 651 هستم با لول 8.
  چطور میتونم تلپورت کنم به جای دیگری که دوستان ایرانی هستن.؟
  لطفا راهنمایی کنید چگونه و کجا باید بروم :((

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید. شما چون لول هشت هستید نمی تونید تلپورت کنید. فقط افرادی که لول شیش هستند می تونند تلپورت کنند. برای تلپورت کردن روی کیف قهوه ایی میرید بعد بخش Store، یه آیتمی هست به نام Advanced Teleport که به شکل یه نامه قدیمی قهوه ایی رنگ هست. اونو باید بخرید و باهاش تلپورت کنید. الان شما لول هشت هستید نمی تونید تلپورت کنید.

   پاسخ
   • مرسی بابت جواب
    اگه اپدیت جدیدو دانلودکنم و نصبش کنم اطلاعاتم می پره یانه؟
    دوما ت و این کینگ ایا ایرانی هست؟

    پاسخ
    • کینگ ایرانی وجود نداره هنوز عزیزم، ایرانی جماعت متاسفانه معنی گروه رو هنوز متوجه نشده!. انشاالله شاید در آینده یه KingDom ایرانی پیدا بشه. اپدیت جدید رو اگر نصب کنید در صورتی اطلاعاتتون از بین نمیره که بازی رو به اکانت جیمیل یا فیس بوک متصل کرده باشید.

     پاسخ
 23. سلام من بازی رو تازه ریختم اول بازی میگه باید چوب بری بسازم ولی گندم ندارم اولین وظیفه من هست نمیدونم چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 24. سلام داداش من نفهمیدم چطور apk رو تو کدوم لینک بزارم تا دانلود بشه

  پاسخ
  • منظورتون چیه!؟. بیشتر توضیح بدید.

   پاسخ
 25. داداشم فدات شم منظورم اینه چطوری دانلودش کنم من هر کاری میکنم هر جایی میرم نسخه هک شده شو نکیبینم برای دانلودش اگه برام توضیح بدی چطوری نسخه هک شده شو دانلود کنم ممنون میشم درضمن ایا نسخه هک شده شو دانلود کنی ایا همون کنکیدومی که هستیو ادامه میدی یا اینکه نه میبرتت یه کنکیدوم دیگه

  پاسخ
  • عزیزم پستش رو که زدیم. کافیه بیای داخل این پست:
   اینجا
   بعدش بیا پایین پست، دقیقا زیر آخرین تصویر، لینک دانلود مستقیم زدیم برات. 😀 موفق باشی.

   پاسخ
 26. سلام
  یه قلعه 21 دارم با پاور 2 ملیون، میفروشم به قیمت توافقی
  davood.baharloo@yahoo.com

  پاسخ
 27. من لول 12هستم ولی بازی موقع اجرا پیغام از گوگل پلی میده وقتی هم به گوگل پلی وصل میشم برا اپدیت میگهاپدیت این امکان در کشور شما موجود نیست حالا باید چیمار کنم ؟؟؟؟
  راهنمایی کنید لطفا!!!!

  پاسخ
 28. اتحاد iranian fight توی کینگدون 574 اتحاد ایرانیه این بازیه پیشنهاد میکنم بیاین و
  پاور اتحاد: 5 میلیونه
  مختصات:918:267

  پاسخ
 29. سلام من لول 18 بودم اکانت جدید ساختم سیو نکرده بودم هیچ راهی نداره اکانت قبلیم برکرده

  پاسخ
 30. سلام.خسته نباشید….مرسی از این فضایی که ساختید تا همه راهنمایی کامل بشن.
  آقا محمد شرمنده..2 تا سئوال داشتم..
  ۱-چطوری وقتی کسی کستلتو scout
  میکنه مختصات x و Y طرف و پیدا کنم؟
  ۲-الان من بازی رو با سایفون بازی میکنم..میشه کاری کرد بدون فیلتر شکن بازی کرد…قبلأ میشد ولی از وقتی اینجوری شده سرعت بازی خیلی پایین اومده.
  مرسی اگه راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید. هیچ راهی وجود نداره تا موقعیت کسی که شما رو Scout کرده پیدا کنید!. این دقیقا یه چیزی هست که لج خیلی از بازیکن ها رو در میاره و خیلی هم جالب هست!. تنها راه این هست که بگیرید اطراف خودتون رو بگردید شاید اون طرف رو پیدا کنید. بنده بازی رو بدون مشکل اجرا می کنم، اونم بدون وی پی ان. دلیل نیست که شما از وی پی ان استفاده کنید!. موفق باشید.

   پاسخ
 31. س.میخام قلعموجابجا کنم.اما 2000سکه میخاد؟رایگان نمیشه جابجا کرد؟دفعه سوم بازی نسب کردم

  پاسخ
  • خیر رایگان نمیشه.

   پاسخ
 32. سلام خسته نباشید کلن من قفل شده نمی تونم کسی دعوت کنم الان کلن قفل شده چطوری باید قفلشو باز کنم دعوت کنم از دوستام ممنون میشم بگید

  پاسخ
  • باید برید داخل تنظیمات کلن و وارد شدن افراد رو فعال کنید. نمی دونم چجوری توضیح بدم براتون 😀 .

   پاسخ
 33. سلام.من کینگدوم۵۰۴هستم.
  یک کستل بیست با دو ملیون پاور دارم که ثمره زحمت شش ماهه من است.
  مدت سه روز است که تحت هیچ عنوانی بازی بالا نمیاید ومن نمیتوانم به اکانتهام سر بزنم.به شدت نگران کستلخودم هستم .چون مستقیم با چین که ترون رو برایه ده دوره هست در اختیار داره داریم میجنگیم.
  چه اتفاقی افتاده؟چرا من نمیتوانم وارد حسابها بشوم.در ضمن همه راهی رو هم امتحان کردم.از ریست فکتوری دستگاه ,تا حذف و بارگزاری ورژن جدید.ولی موفق به ورود به بازی نشده ام.چیکار کنم .کسی هست تا منو راهنمایی کنه؟

  پاسخ
  • سلام عزیزم. شما با فیلترشکن امتحان کردید؟ که بخواید وارد بازی بشید؟

   پاسخ
 34. سلام محمد جان،اره عزیز،با فیلتر شکن هم امتحان کرده بودم،منتها مشکل حل نشد.خود سیستم بعد از گذشت پنج روز،به یکباره باز شد.داشتم دغ میکردم.
  واقعا بازی اعتیاد اوریه،اگر بگم روزانه بیست ساعت وقت سر بازی میزارم شاید دوستان باور نکنند،ولی واسه موفقیت تو این بازی لازمه،چون زحمت یک سال ادم هم میتونه تو چند دقیقه غفلت بره.
  همینش باعث تا نتونم چشم از رو بازی بردارم.
  دوستان از من به شما نصیحت.اگه زیاد درگیر بازی نشدین ،بیخیال بازی بشین بهتره .چون از زندگی ادم رو میندازه.
  خدانکنه دست به خرج کردن تو بازی هم داشته باشین،.دیگه هر چی هم خرج این بازی کنید کمه.
  ممنون از فرصتی که برای حرف زدن دراختیارم گذاشتین.
  بای

  پاسخ
  • دوست عزیز منابع بازی داخل فروشگاه، برای فروش قرار داده شد. می تونید خریداری کنید.

   پاسخ
 35. سلام من این بازی رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه .میگه رهنمای بسته متوقف شده.لطفا راهنمای کنید چکار کنم

  پاسخ
  • مشکل از نسخه ایی هست که دانلود کردید. از گوگل پلی یا سایر سایت های دیگه، جدیدترین نسخه منتشر شده رو دانلود کنید، درست میشه.

   پاسخ
 36. ممنون از راهنمایت

  پاسخ
 37. سلام آقا محمد. داداش چرا این بازی رو نمیشه از play astor دانلود کرد. سرچ که میکنی Giue clash of kings میاد که مربوط به راهنمای بازی است ممنون. 😕 😕

  پاسخ
  • سلام امیرجان، برای دانلود از پلی استور لازم هست ابتدا فیلترشکن رو روشن کنید. امتحان کردید؟

   پاسخ
 38. با سلام. اکانت کلش اف کینگز لول کستل 18، لول لرد 27، با 32000 گلد (که قیمت همین مقدار گلد به دلار بالای 1 میلیون میشه). فروشی قیمت توافقی. اگه مایل به خرید هستید، با لاین یا تلگرام ادد کنید تا بحث کنیم. آی دی samin76@

  پاسخ
 39. سلام
  کینگدام 507 بیایید اتحاد ایرانیا با 100 ملیون پاور
  نام اتحاد p10

  پاسخ
 40. خیلی خوبه ممنون از زحماتتون :-*:-*:-*:-*
  امیدوارم همیشه برنامه هاتون اینقد استثنایی باشه

  پاسخ
 41. ازتمام دست اندرکاراهاتون کمال تشکر رو دارم خسته نباشید فداتون سالار 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡

  پاسخ
 42. سلام من لول 21 هستم از بازار دانلود کردم و به فیس بوک وصل شدم.از یک اکانت دیگه فارم 1رو ساختم.ولی فکر کنم روی دو اکانت فیس بوکم فارم من ذخیره شده و تو قلعه اصلی نمیره توی هر اکنتی که میرم به فارمم میره.خود راهنمای بازی هم ایمیل زدم کمکی نکرد.چکار میتونم بکنم.لطفا کمکم کنید

  پاسخ
 43. با سلام دوستانی که در کینگدوم892 هستن به اتحاد iran sarfaraz 2 بیاین مختصات اتحاد کینگدوم 892y:20

  پاسخ
 44. سلام ..اقا اگه جواب بدین ی دنیا ممنون میشم
  ..
  دونا سوال تو بازی اون قلعه بزرگ وسط مپ … هدف فتح اونه …
  حالا اون چهار تا منجنیق کناراش چین و چه کارایی دارن
  بعد حدودا چقد نیرو واسه فتح قلعه اصلی وسط مپ لازمه مثلا بگین با دوملیون اتحمالش بالا ۹۰ درصده
  کلا اگه چیز خاصی در مورد اون قلعه هنگام فتح هست ک باید بدونم ممنون میشم بگین
  لطفا پاسخ بدین

  پاسخ
  • سلام بهرام جان خسته نباشید، بهتون پیشنهاد میدم که به گروه تلگرام Clash Of Kings وارد شید. لینک گروه در قالب عکس، در ابتدای پست زده شده. اونجا جواب تمام سوال هاتون به صورت کامل داده میشه. بنده یا دیگر دوستان جوابتون رو اونجا خواهند داد.

   پاسخ
 45. سلام دوستان عزيز حتما تو گروه تلگرام سايت عضو بشيد مطالب و راهنمايي هاي خوبي دارن اونايي هم كه تلگرام ندارن حتما نصب كنن ضرر نداره

  پاسخ
 46. سلام میشه اطلاعات دقیق سربازا رو بگید اسکیل هایی که دارن و در برابر چیا چی قوی ترع

  پاسخ
 47. سلام
  شنیدم از طریق فیس میشه با هر لولی که هستی تلپورت کنی
  به سرزمىن دیگر
  درضمن کد تقلبی برای این بازی هست :>

  پاسخ
 48. سلام٬ من چندماه پیش بازی رو نصب کردم و اکانت هم درست کردم٬ بعد از یه مدت کوتاهی که بازی کردم دیگه بی خیال شدم وبازی رو حذف کردم٬ الان بعداز چندماه دوباره دانلودش کردم ولی موقعی که میخوام وارد بازی بشم میگه (حساب کاربری شما مسدود شده)
  علت (فعالیت غیرطبیعی)
  خواهشأ بگین چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خسته نباشید. راهی برای فعال سازی اکانت خودتون وجود نداره. باید به ایمیل پشتیبانی بازی, تماس بگیرید

   پاسخ
 49. سلام فروش قلعه ی 19 با 400هزار سرباز و پاور 1،700 در قوی ترین گروه کینگدوم 868 …09376019728

  پاسخ
 50. اقا چرا من نمیتونم این بازی رو نصب کنم راهنمایم کنید لطفا

  پاسخ
  • درود؛ موقع نصب پیغام خاصی بهتون داده میشه؟ – (ممکنه حافظه دستگاهتون پر شده باشه و جای کافی برای نصب نداشته باشید – این امکان هم وجود داره، نسخه ای که دانلود کردید، فایل Apk مشکل داشته باشه – و یا در نهایت بازی با دستگاه شما سازگار نیست.) موفق باشید.

   پاسخ
 51. سلام.من لول 9 هستم.تازه شروع کردم.هیچی جز اینایی که اینجا نوشته بلدنیستم.توی یه اتحاد عضوم اما اصلا نمیفهمم باید چه کرد .ممنون میشم بگید از کجا بفهمم حمله کردن ها و بقیه ی مسایل را.

  پاسخ
 52. دو تا قلعه دارم
  17
  16
  بخوام بفروشم
  اینجا میشه گفت

  پاسخ
 53. سلام…….تو بازی گروه های چینی فارم های کامپیوتری ساختن و به وسیله آن به سرعت در حال پیشرفت هستند……آیا شما از چگونگی ساخت این فارم ها اطلاع دارید؟

  پاسخ
  • سلام شما می تونید از فروشگاه گیمرها منابع خریداری کنید.

   پاسخ
 54. سلام میشه اینجا برای فروش اکانت مطلب گذاشت
  قلعه لول 26 با پاور 6500000 با 5 تا آیدی فارم اینم شمارم کسی خواست پیام بده 09398966741

  پاسخ
 55. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من این بازیو قبلا بازی کردم البته از سایت گرفتم نه از بازار اما از بازار دانلود کردم اما نصب نمیشه مدل گوشیم note4 هست لطفا کمکم کنید
  ممنون

  پاسخ
 56. سلام ممنون از سایت خوبتون ….فروش قلعه لول 20 با پاور 2 میلیون نفر 15 از لحاظ قوی ترین پادشاه کینگدوم.
  09376019728

  پاسخ
 57. ما یک اتحاد قدرتمند ایرانی هستیم با اسم مستعار IRI که در کینگ دوم 985 در مختصات 782-872 هم قلعه اتحاد اول را ساخته ایم و هم چهار برج اتحاد به همراه انبار اتحاد و معدن غذای اتحاد؛ ولی می خواهیم معدن چوب اتحاد رو بسازیم فعال نیست لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 58. سلام میخوام بدونم اگه کاخ وسط کینگ دام رو بگیریم چه چیزی میتونیم بگیریم یا باهاش چکاری میشه انجام. داد اگه عکسی ازش دارین به تلگرامم ارسال میکنید یا لینک بزارید ببینم مرسی اینم شمارم 09118293721

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید. شما می تونید به گروه تلگرام گیمرها در رابطه با Clash Of Kings وارد شید. لینک ورود به گروه داخل مطلب ذکر شده.

   پاسخ
 59. سلام من کستل18 پاورم 1 میلیونه هرچی میکنم نمیتونم گندم جمع کنم واسه اپ کستل کسی راهی بلده؟البته بدون فارم 🙁

  پاسخ
 60. سلام خسته نباشید
  دو تا سوال داشتم
  من بازی رو از بازار دانلود کردم و از طریق فیس بوک بازی رو ذخیره کردم ولی الان میخوام که از طریق گوگل پلی بازی رو ذخیره کنم که بتونم یه قلعه دیگه هم بسازم
  اول اینکه باید این بازی رو آنیستال کنم بعد از گوگل پلی دوباره دانلود کنم ؟
  دوم اینکه اگه این کارو بکنم باز میتونم قلعه اولمو برگردونم یا اونم حذف میشه؟
  ممنون میشم که راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید. ببینید اول اکانتتون رو روی فیس بوک ذخیره کنید. بعد بازی رو حذف کنید. بعد نسخه گوگل پلی رو نصب کنید. برید توی بخش bind account هم فیس بوک هس هم گوگل پلی از هر کدوم خواستید می تونید استفاده کنید و اکانت شما دیلیت نمیشه . موفق باشید .

   پاسخ
 61. سلام میشه آدرسه بهترین اتحاده ایرانی رو بهم بدید

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید لطف کنید نام کینگدام خودتون رو بدید .

   پاسخ
 62. تو رو خدا بگو آقا مهدی

  پاسخ
 63. آقا مهدی من الان بازی نمیکنم ولی دنباله بهترین اتحاده ایرانیم

  پاسخ
 64. آقا مهدی دلم میخاد یه جای خیلی قوی و خوب باشم

  پاسخ
 65. آقا مهدی یه سوال دیگه هم دارم من بازی رو از کجا دانلود کنم تا دیگه وسط بازی نیاد بیرون سرعتش خوب باشه

  پاسخ
  • محمد جان خسته نباشید دلیل این مشکل ضعیف بودن گوشی شما هستش و ربطی به نسخه های کلش او کینگز نداره داداش گلم

   پاسخ
 66. آقا مهدی ببخشید این همه سوال میکنم آگه جواب بدید ممنونتون میشم

  پاسخ
 67. آقا مهدی گوشیم z2 است کجای گوشیم بده

  پاسخ
  • بنده روی گوشی p8 تست کردم محصولی از کمپانی هواوی هسش بی نظیر هس. بدون مشکل و هیچ هنگی بازی اجرا میشه و به مدت طولانی می تونید بازی کنید.

   پاسخ
 68. آقا مهدی داداش بهم آدرسه بهترین اتحاده ایرانی رو میدی لطفا

  پاسخ
  • محمد گلم، داخل هر کینگدامی اتحاد های مختلف هستش. شما می تونید به گروه کلش او کینگز گیمرها داخل تلگرام بپیوندید و کینگدام خودتون رو معرفی کنید. چون اونجا افراد مختلفی از کینگدام های مختلف هستند

   پاسخ
 69. آقا محمد داداش ببخشید این همه سوال میکنما

  پاسخ
 70. آخرین سوالم آقا محمد داداش آگه اسمه سایته فارسی رو بهم میگی که برم از اونجا دانلود کنم

  پاسخ
  • اسم سایت چی ؟!

   پاسخ
 71. سلام ببخشید من بازی رو از بازار دانلود کردم وبه فیسبوک.وصلنیست والان میخوام وارد بازیم بشممینویسه درحال تعمیر ونگهداری 20دقیقه صبرکنید واین پنج ساعت هنوز اینجور نمیدونن چیکارکنم خواه زود راهنماییم کنید ممنو

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   یکبار کلردیتای گوشیتو پاک کن و بازیو مجدد حذف و نصب کن. درست میشه.اما تو اولین فرصت باید ذخیرش کنی

   پاسخ
 72. فروش قلعه لول 20 با قیمت مناسب
  09212652698

  پاسخ
 73. سلام. من در بازی کلش کینز لول 20هستم.دیشب توبازی وارد تتظیمات بازی شدم و درخواست بازی جدید کردم. ولی حالا دیگه نمیتونم وارد بازی قبلیم بشم چکار کنم. خواهش میکنم راهنمایم کنید. باسپاس09370390152

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   اگر قلعه قبلی رو به جیمیل یا فیسبوک اتصال نداده باشی و تعویض اکانت کرده باشی باید قید قلعتو بزنی .مگر مختصات و توضیحاتشو و حتمن تصویر خرید اقلام از اون قلعه داشته باشی که به پشتیبانی بازی ارسال کنی تا قلعتو بهت برگردونن

   پاسخ
 74. سلام بچه ها یه سوال داشتم
  هر اتحادی در کل چند تا میتونه معدن اتحاد درست کنه منظورم :گندم اهن چوب و میتیرل هست
  ما الان 2 تا قلعه اتحاد داریم اما فقط میتونیم یک معدن اتحاد درست کنیم سوال اینجاست که آیا در کل بازی یعنی اگه مثلا 10 تا قلعه اتحاد هم داشته باشیم فقط یک معدن اتحاد میشه درست کرد تا میشه هر چهارتارو طبق شرایط بازی ساخت؟

  پاسخ
 75. سلام و خسته نباشید برای ساخت دومین معدن ویژه باید چیکار کنیم اگه میشه واضح توضیح بدید

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   پیرو سوال شما و دوست قبلی عارض شم..
   داشتن معدن اتحاد ربط اصلیش فقط آپ کردن قلعه اول اتحادتون تا لول 4 هست.یعنی اعضای اتحاد با فعالیت خوب تو اهدای اقلام مثل منابع یا سنگ الماس یا…. به انبار اتحاد پیش زمینه ارتقا قلعه اتحاد تا لول 4 آماده میکنن.اون زمان رییس اتحاد یا اعضای آر4 این امکانو دارن که معدن 2 اتحاد راه اندازی کنن واتحاد دارای 2تا معدن مثلا آهن و نقره باشه

   پاسخ
 76. سلام لطفا اگه در مورد بازی کلش اف کینگ در تلگرام کانال یا گروهی دارید به من معرفی کنید خیلی دوست دارم در کانال یا گروه این بازی باشم

  پاسخ
 77. سلام می خواستم بدونم چجوری میشه نام ملکه رو عوض کرد و اسم رهبر رو نوشت منظورم خود اسمه ملکه هستش یعنی اسم مقام های اتحاد ممنون میشم پاسخ گو باشید مرسی از راهنمایی هاتون. 😕

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   سوال شما دوبخش متفاوت داره. شما درت تغییر نام ملکه تو کینگدام نداری.یه مقام رسمی هست که فقط توسط شاه کینگدام به شخص اعطا میشه.اما تو اتحاد اگر رهبر اتحاد باشی از بخش تنظیمات اتحادت میتونی نام رتبه اعضا رو تغییر بدی. مثلا اعضا آر4 که متداول اتحاد هست رو به معاونان تغییر نام بدی.

   پاسخ
 78. سلام سحر هستم از آبادان ممنونم از شما بابت آموزش خوبتون.خدارو شکر من هیچ مشکلی بااین بازی ندارم وکاملن حرفه ای بازی می کنم.کینگدام 1006اتحاد دارم همه ایرانی ودوست وقوی هستیم وپذیرای همه ی دوستان ایرانی.دوست داشتید به ما ملحق شید.اتحاد ایران سحر

  پاسخ
 79. سلام من کینگدوم 868 هستم و 4 میلیون پاورم هست …کستلم رو با قیمت مناسب میفروشم …نفر 16 قوی ترین شاهزاده هستم…09376019728

  پاسخ
 80. باسلام.من نمیدونم چرا گاهی اوقات بازی کلش اف کینگز بالا نمیاد
  بنده از پوشش شبکه خوبیم برخوردارم
  هیچ اخطار بروز رسانی بازی هم ندارم
  مال چندتا از دوستام خوبه ولی. مال من ویکی از بچها باز نمیشه
  بازیهامونم اخرین نسخه بروزرسانی شده
  ممنونم اگر کمکم کنید

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   این یه نوع باگه که گاهی اوقات پیش میاد.راه اصولی خاصی نداره فقط میتونی تو مدیریت برنامه هات و بازی قسمت داده پنهانشو پاک کنی و گوشیتو ری استار کنی و وارد بازی شی یا مگر با فیلترشکن وارد بازیت شی.البته شرط اول منوط به ساپورت گوشیت از نوع گرافیک و محتوای بازی هست

   پاسخ
 81. سلام،من مدتی دارم این بازی رو ادامه میدم،اما الان لود کامل نمیشه ؛صفحه اولش هست اما وارد بازی نمیشه، راهنماییی لطفا

  پاسخ
 82. گویا بازی از پنجشنبه شب فیلتر شده

  پاسخ
 83. سلام.امیدی هست که فیلتر بازی رو بردارن ممنون

  پاسخ
 84. سلام داداش میخوام اتحاد درست کنم ولی اسم اتحادو که مینویسم گزینه ای واسه ذخیره نداره ثبت نمیشه میشه راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ
  • دوست عزیز…
   اول از همه دقت کن نام اتحادی که وارد میکنی تکراری نباشه. به زبان انگلیسی و بهتر اینکه ازحروف اختصاری معین استفاده کنی تا گزینه ذخیره برات فعال بشه

   پاسخ
 85. 2 اکانت کلش اف کینگز فروشی با قیمت توافقی
  کستل 20 (دیوار 21 رو زدم)لول لورد 30 پاور 1100000 فقط سرباز 7
  کستل 15 لول لورد 24 پاور 500000 فقط سرباز 5
  کینگدام 1109
  برای خرید به اکانت تلگرام یا ایمیلم پیام بدید با تشکر
  @only3
  D.zahedi70@yahoo.com

  پاسخ
 86. سلام
  من یه اکانت دیگه هم ریختم و تا لول 15 بازی کردم جیمیل هم بهش دادم و سوییچ اکانت کردم. الان وقتی میخوام با جیمیل اکانتی که لول 15 بود باز کنم مینویسه اطلاعات گوگل پلاس با بازی همگام سازی نشده و اکانتم نمیاد. اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   تنها دو علت داره.1یا جیمیل اکانت قلعت تغییر داده شده یا 2 کاملا از ذخیره سازیش مطمن نیستی

   پاسخ
 87. سلام چند روزی هست که وقتی میخواهیم شروع به بازی کنیم مینویسه به دلیل انجام موارد غیر قانونی حساب کاربری شما متوقف شده . هیچ کار غیر قانونی را نکردم ندادم برای خیلی ها اینطور هست علتش چیه .چی کار باید کرد

  پاسخ
 88. برای ورود به بازی ثبت نام کردم اما بازی رو اجرا می کنم دو گزینه میاد بازخواست رو می زنم یه پنجره باز می کنه همه رو پر می کنم قسمت اول نمی دونم چی بدم که وارد بازی بشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام دوستان من یه قلعه 30 پرستیژ3 با لرد 41 پاور 10 میلیون دارم با ایتم های مختلف ،اگر تمایل به خرید داری با این شماره با من تماس بگیرید 09330823431 به نام حسن

   پاسخ
  • دوست عزیز..
   بازخواست فقط منوط به دوستانی میشه که با قلعه و بازیشون به مشکل خوردن نه ثبت نام کردن.ضمنن این بخش هم با توجه به وجود ربات در بخش پشتیبانی بازی فقط برای هموطنان با استفاده از فیلترشکن امکان پذیره

   پاسخ
 89. سلام دوستان
  یه سوال داشتم. چجوریه وقتی توی یه کینگدوم تازه تاسیس میریم بعضی ها قلعه لول بالا دارن همون اول بازی؟

  پاسخ
  • دوست عزیز…
   پاسخ سوال شما تنها گزینه 3حرفیست.” پول” شما اگرتو این بازی پول خرج کنی کمتراز یک هفته پرستیژ شده قلعت

   پاسخ
 90. سلام به همه دوستان.
  فروش فوری………….
  یک اکانت کلش اف کینگز با قیمت مناسب برای فروش دارم
  لول قلعه18
  پاور 1میلیون
  عضو اتحاد ایرانی هستم
  تمامی وسایل قلعه به روزرسانی شده اند
  تا سرباز قوی 200000
  هر کس تمایل به خرید دارد یه پیام به 09010232017بدهد خودم باهاش تماس میگیرم

  پاسخ
 91. با سلام .من یک قلعه لول 23 اماده به 24 در کینگدام 760 دارم با پاور.2.5میلیون و 8000گلد و حدود 400 ساعت اسپید و ایتم های مختلف .اگر کسی خواست پیام بده 09217623363 با تشکر از مدیریت سایت.

  پاسخ
 92. سلام, این پاکت نامه ها که جدیدا با جمع کردن منابع بدست میاد, چطور استفاده میشه؟ ایونت جدیده.

  پاسخ
 93. سلام، قلعه لول ٣٠ و لرد لول ٣٩ با پاور ١٤/٥ ميليون، نفر چهارم كينگدام فروشى.. شش ميليون تومان
  براى خريد با لاين زير تماس بگيريد
  Amir-de-pl2

  پاسخ
 94. سلام ایا ممکنه کسی از طریق اینترنت مختصات کستل ها رو پیدا کنه و حمله کنه؟مثلا اگه کسی دشمنه ما بشه و مرتبا حمله و جابه جا بشیم ایا میتونه دوباره مختصاتمون رو پیدا کنه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   اگرمنظور شما داخل بازی هست که باید عرض کنم این قدرت تحت اختیار دانشور کینگدامه که میتونه هرقلعهای رو تو هرمختصاتی با خرج کردن نقره کینگدام پیدا کنه.
   درحاشیه اینم بگم یه برنامه چینی هم اومده که در قبال خرید این امکانو میده ههر لول قلعه ای که باشی میتونی از محتویات و حتی در صورت داشتن شیلد قلعه دشمنت بفهمی تایمش کی تموم میشه

   پاسخ
 95. 😕 سلام من چند وقت پیش که بازی میکردم بازی رو سیو نکردم نه رو فیس بوک نه گوگل . بعد حافظه گوشیم که پر شد مجبور شدم از مدیریت برنامه انتقال بدم به کارت اس دس (مموری) مموریم 4 گیگ هستش و یک سری فایل توش ریختم زدم تو سیستم دوستم بعد فلشم مشکل داشت و مجبور شدم پارتیشن بندیش کنم که از برنامه تست دیسک استفاده کردم بعد یک سری فایل اومد با فرمت CHK که تو فولدری به اسم FILL.000 تقریبا این بود و فایل های به این شکلFILL.001.CHK و FILL.002.CHK و نزدیک به 700 تا بیشتر از این فایل ها بود که با یه برنامه تونستم فرمت برخی رو به اول برگردونم که کامل برنشگت از 3 گیگ و خوردی اطلاعات فقط یک و نیم گیگ برگشت و البته تصاویر و فیلم ها رو تونستم ریگاوری کنم با یه برنامه دیگه البته . حالا اونا زیاد مهم نبودن ولی تنها چیزی که بخاطرش این همه زحمت به خودم دادم فقط و فقط کلش اف کینگز بودش ولی حالا عقلم به هیچ جا قد نمیده نمیدونم چیکار کنم به هر کی رو زدم نتونست کاری برام بکنه میخواستم اگه راهی هست که بدون بازیابی از مموری برگردون خیلی خوب اگه نبود هم راهی اگه مد نظر تون هستش بگین . و اگه خواستین ایمیل تون رو بدین تا با هم در ارتباط باشیم و اگه تونستم جبران کنم ?

  پاسخ
 96. سلام من یه قلعه لول22دارم با 4تا فارم که روی گوگل پلی ذخیره کردم ولی الان هرکاری میکنم نمیتونم وارد قلعه اصلیم بشم میگه حساب کاربری گوگل پلاس با اطلاعات بازی همگام سازی نشده چکار کنم تا مشکل برطرف بشه با تشکر

  پاسخ
 97. سلام کستل لول 25 – پاور 3 میلیون_300k سرباز t8_
  Svip2. ,
  به همراه چهار اکانت لول 16 به فروش میرسد
  اگر خریدارید به ایمیل زیر پیام بدید
  Ko.sh.rasa@gmail.con

  پاسخ
 98. سلام دوستانی که بازی رو تازه شروع کردن و هنوز لول قلعشون کمتر از 5 هست میتونن کینگدامشون رو عوض کنن
  در حال حاضر قویترین کینگدام ایرانی کینگدام 666 هست با قدرتمندترین لوردی که در این بازی دیده شده با 53 میلیون قدرت. هر کی میخواد بره اونجا

  پاسخ
 99. سلام. دوستان من یه کستل 30 پاور 9،220،698 با لرد نزدیک 41در کینگدام 590 میخوام بفروشم اینم شمارم 09330823431به نام حسن

  پاسخ
 100. سلام من کستل 30پرستیژ 3 پاور
  9،5 لرد 41 میخوام بفروشم اینم شمارم 09330823431

  پاسخ
 101. سلام من خیلی وقته این بازی رو انجام میدم ولی جدیدا منابع امن مشکل شده برام میخوام منابع امن فارم هام رو غیر فعال کنم راهی بلدین؟ :((

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   دونکته خدمتت عرض کنم.
   1جدیدا سرور بازی طوری شده که امتیازات خاص به لوردی که فارمهاش همنام قلعه اصلیش باشه نمیده.مثلا امتیاز تمدن تو اتک زدن به فارمهات.گاهی وقتها هم دیده شده فارمهایی بن میشن بخاطر همنام بودن که سرور اونارو ربات تشخیص میده.پس حواست باشه
   2.خودت فرمودی منابع امن.پس اسمش روشه.تنها کاری که میتونی بکنی و باید کمی خوش شانس باشی اینه منابعتو تو کالسکه تبدیل کنی اونوقت اون مقدار که تبدیل کردی از امن بودن در میاد.
   البته اگر قلعت پرستیژ هم باشه با اتک زدن و با توجه به لول انبار قلعت درصدی از منابع امن قلعه مقابل هم میتونی به غارت ببری

   پاسخ
 102. سلام من بازی رو نصب کردم ولی موقع اینکه میخوام برم توش اخطار میده چه کار کنم :((

  پاسخ
  • دوست عزیز…لطفا واضحتر بفرمایید چه نوع اخطاری؟

   پاسخ
 103. سلام اکانت فروشی
  قلعه لول۲۲
  لول لرد۳۴
  پاور۲ملیون
  گلد۴۵هزار
  کینگ۱۱۵۸
  با کلی ایتم کاربردی واسه پیشرفت
  ۰۹۳۳۱۹۵۷۹۲۸
  کسی مایل به خرید بود پیام بده اطلاعات کامل بدم

  پاسخ
 104. سلام اگه میشه سریعا یه اتحاد ایرانیه خوب بهم معرفی کنین

  پاسخ
 105. سلام و خسته نباشید من یه مشکلی دارم
  نمیدونم چرا نمیتونم تو بازی برای برای بقیه پیام بدم پیامم براشون نمیره و امور میده

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   باگ بازیته که برای بعضیا پیش میاد. باف.ی.ل.ت.ر شکن وارد شی میتونی

   پاسخ
 106. سلام دوستان به گیمیر حرفه ای نیاز داریم خودمون هستیم داریم بازی می کنیم تازه کار هم نیستیم گینگدام 1053 اتحادDes شماره برای هماهنگی 09223052899 بهترین میشیم اگه بتونیم گنار هم بازی کنیم نه این که تا یکم قدرت گرفتیم بریم یه اتحاد بزنیم باید باهم تو یه اتحاد باشیم با تشکر حسین حسینی

  پاسخ
 107. سلام دوستان من یه قلعه دارم که 11هستش هر کس دوست داشت رایگان بهش میدم قلعشم کنار قلعه خودمه و خودمم اتحاد دارم با چندتا ایرانیه دگ ک همه کنار همیم هر کس قلعرو خاست 09366337373
  پیام بده تا جیمیل بهش بدم فقط جون مادرتون قسم کسی بخاذش ک همیشع فعال باشه ن اینک بگیردشو استفاده نکنه قسم دادم هاا پس یکی ک فعاله همیشه و عشقه کلشه بیاد
  ما
  قلمرو1444هستیم

  پاسخ
 108. سلام من بازیمو از یه نفر گرفتم بعدم جیمیل عوض کردم و تو فیس سیوش کردم ولی بعضی وقتا موقعی که وارد بازی میشم میزنه شخص دیگری با حساب کاربری وارد شده بارها هم جیمیل عوض کردم بازم نشد میشه راهنمایی کنید چکار کنم

  پاسخ
  • امکان نداره زمانیکه روی ایمیل جدید سیو میشه آدرس ایمیل قبلی پاک میشه
   SOS Clash Of King
   به ما بپیوندید

   https://telegram.me/joinchat/BP3psz_POChY5l1MPF1FSg

   پاسخ
  • دوست عزیز..
   زمانیکه بازی برای اولین بار روی یه گوشی دان میشه سرور آی پی اون بازیو ذخیره میکنه.حالا شما هربارم جیمیل عوض کنی باز اونیکه بازیو اول دان کرده و حالا به شما داده بازم میتونه وارد اون قلعه بشه.تنها از دو راه ممکن نیست.
   1 اگر داخل قلعه سوییچ کنه و به قلعه دیگه بره و شما جیمیلو عوض کرده باشی دیگه نمیتونه وارد شه که اینم احتمالش 50به50هست چون راه حل داره برای حلش.
   2.قبل از گرفتن قلعش باید تو مدیریت برنامه گوشیش و بازیش کچ رو پاک کرده باشه.
   پیشنهاد من به شما برای اطمینان از نپریدن قلعت:
   دادن ایمیل( نه جیمیل ها) تو تنظیمات بازی و قلعت به سروره که یه کد برات بفرسته و اون کد تو قلعت و همون قسمت دخیرش کنی.خیالت تخت میشه قلعت نمیپره

   پاسخ
 109. سلام من یه اکانت تو اتحاد 844 میخوام اگه موجود بود لطفا اعلام کنید با تشکر

  پاسخ
 110. سلام من بازی کلش اف کینگز رو از بازار دانلود کردم و تو فیسبوک هم سیو کردم بعد مجبور شدم بازی رو پاک کنم و دوباره نصب کنم ولی بعد نصب بازی لود نمیشه برام چیکار کنم لطفا راهنمایم کنید

  پاسخ
  • دوست عزیز…
   ارور لود نشدن رو نفرمودین!! شما گه بازیو مطمن هستین تو فیس ذخیره کردین نباید با این مشکل برخورد کنین.با ف. ی.ل.ت.ر شکن هم تست کنین.

   پاسخ
 111. سلام دوستان قلمرو ۱۳۲۰ کینگدام 1320 اگر مایل به تجربه جدید در اتحاد دوستانه و قوی هستند به اتحاد جگوار تشریف بیارند.
  منتظر حضور سبز شما هستیم.

  .9.000.000

  Jaguar
  (Jag)

  .maria lady.

  پاسخ
 112. سلام
  اتحادی بنام iran pars(irj) درکینگدام 1605 ساختم هر کس دوست داره به ما بپیونده تا اتحاد را قوی تر کنیم
  در ضمن مشکلی دارم اینکه اگر حدود 15 ثانیه بازی نکنم هنگ میشه وباید دواره بازی را ریست کنم چه کنم
  سه قلعه با لول 18 و11و 11در کینگدام 1420برای فروش دارم

  پاسخ
 113. عزیزان ایرانی ماچندین نفر در اتحاد 373 هستیم اکثرا لول 30 هستیم برای قوی تر شدن خوشحال میشم که بیاین کینگدام 373 ما فعلا با اتحاد امریکایها جوین شدیم میتونیم شما را کمک کنیم

  پاسخ
 114. سلام
  فروش اکانت لول 32 با پاور 13.5 میلیون
  تلفن تماس. 09358940951

  پاسخ
 115. لینک گروه SOS Clash Of King برای راهنمایی ایرانیان بازی .

  به ما بپیوندید

  https://telegram.me/joinchat/BP3psz_POChY5l1MPF1FSg

  پاسخ
 116. سلام
  فروش اکانت قلعه با لول 32
  پاور 8 میلیون
  لول لرد 40
  همراه با 9 قلعه مزرعه با لولهای18،18،18،18،20،20 17،18،18،18،18،
  و یک اتحاد مزرعه منحصر به قلعه های مزرعه
  تماس فقط از طریق SMS :09385804587

  پاسخ
 117. میشه

  پاسخ
 118. سلام یک اکانت دارم لول 23 با 73 هزارتا سکه پاورشم دومیلیون و پنصد و پنجاه برجکاش لول 20 اپ کردم دوتا اژدها بلو و بلک داره لول لردشم 37 تو کینگدام 403 یک فارم لول 20 هم داره قیمتشم توافقی
  SMS:09162750078

  پاسخ
 119. یه قلعه پرستیژ۳ فروشی دارم با ۱۳ ملیون قدرت شاهزاده ۴۰ و ۶ تا فارم درجه یک لول ۲۲ هر کدوم روزی ۱۲ میل منابع میده
  و کلی امکانات دیگه هم داره که موقع فروش توضیح میدم

  ارزون میدم سریع فروش بره

  شماره تماس 09214866282

  پاسخ
 120. قلعه پرستیژ5
  کینگدام 512 بانضمام 7 فارم 21 تا 23
  پاور 19500000 و 70 هزار گلد و…… ف( فقط در اصلی. فارمها به کنار)
  1870000سرباز پ 4
  و مزایای دیگه ..فروشی
  درصورت تمایل اطلاع دهید
  09195553889
  telegram:@ParastoueMohajer

  پاسخ
 121. سلام من قلعمو کردم لول بیستو سه بعد یه سری ساختمان واسم باز شده ولی هیچ کدوم عملا باز نشده و میگه برای باز شدم سالن نظم را اپدیت کنید رو ساختمان سالن نظم که میرم برایه بازگشاییش زده شهرت/لول ساختمان ساخت سربازارو زده نمیدونم باید چجوری بازش کنم

  پاسخ
  • دوست عزیز..
   قلعه لول 23 فقط امکان استفاده از کاخ قهرمان و برج حکیم براش امکان داره. ساختمانی که شما ذکر کردین فقط مختص به قلعه های پرستیژ 6 هست. ان الله رسیدی پ 6 ازش استفاده کن. البته استثنا هم داره اونم زمانی هست که در وورد کاپ حضور داشته باشی. چون اونجا هکه قلعه ها با هر لولی فقط پرستیژ 6 نشون داده میشه و میتونی از همون ساختمونها برای افزایش قدرت مارچت تو رویداد جام جهانی بمدت نیم ساعت که هست استفاده کنی

   پاسخ
 122. قلعه پرستیژ5
  کینگدام 512 بانضمام 14 فارم 19تا 24
  پاور 23700000 و 90 هزار گلد و…… ( فقط در اصلی. فارمها به کنار)
  2187000سرباز پ 4 و 5
  و مزایای دیگه ..فروشی
  درصورت تمایل اطلاع دهید
  09195553889
  telegram:@ParastoueMohajer

  پاسخ
 123. اینا رو همه می دونن اینا یه توضیحات کلیه فقط ولی نکات ریز تری هم داره اونا رو لطفا توضیح بدین :((

  پاسخ
 124. سلام.یکی بیاد تو قلمرو ۱۱۱۲ من تنها هستم
  واین قلمرو فقط خارجی هستن همش منابع
  میلیاردی دارن
  Reza ghaderi اسم من است تو بازی لول ۴۳ هستم

  پاسخ
  • آقا رصا آیا مطمئن هستید منابع میلیاردی منابع امن نیست یا اونها تاجر نیستند و منابع معامله نمی کنند اگر باشند تا روی حمله کلیک کنید اتوماتیک سپر میزنند

   پاسخ
 125. سلام، بچه ها خوشبختانه الان در چند قلمرو پرچم ایران خورده من پی 6 هستم در قلمرو 1376 مختصات 606:515 کسی میخواد تازه شروع کنه و البته ثابت کنه جدی بازی میکنه من قلعه از 26 تا پی 1 دارم بدم که از صفر شروع نکنه هیچ قولی بیشتر نمی دم فقط قلعه میدم و تصمین امنیت می کنم کسی جرات نکنه چپ نگاه کنه اتحادم دومین اتحاد قلمرو هست اما پی 6 من در اولین اتحاد قلمرو هست دوست دارم بازیکنان ایران قوی باشند کسی خواست پیام بده راجب دادن قلعه بحث کنیم و بدانید من بدون یک ریال هزینه قلعه قدرتمند ی دارم

  پاسخ
 126. در صمن کسی میخواد قلمرو عوض کنه الان امکان پذیره و می تونید با قلعه خودتون بیاید من دیدم خیلی از قلمرو ها ایرانیان هستند اما در زیر سپر بازی کردن خسته کننده است من صلح کامل در قلمرو خودم تصمین میکنم چون اونقدر قوی هستم کسی جرات درگیری نداره صادقانه پادشاه به فرمان من عمل می کنه

  پاسخ
 127. قلعه فروشی با قدرت بالا و سربازان کافی در همه لول ها دارم کسی خواست قلمرو من 1376 و مختصات 606:515 هستم

  پاسخ
 128. آقا رصا مختصات کامل اون قلعه میلیاردی رو بگو من چک کنم باشه میام ولی بعیده چون اینطور که شما لول خودت گفتی طاهرا تجربه نداری چون لول 67 وجود نداره من بزرگ تر از پی 7 ندیدم

  پاسخ
 129. لطفا فازهای رسیدن به پی شیش رو از پی پنج بگید

  پاسخ
 130. سلام من یه اکانت لول ۲۹ با ۷ ملیون پاور دارم اما باز نمیشه هرکار میکنم حتی بافیلتر شکن چیکار کنم؟

  پاسخ
  • ویه سوال دیگه اینکه من الان دوتا فیسبوک دارم یکیش واسه قلعه اصلی زدم الان میخوام سوییچ کنم واسه فارم وقتی سوییچ میزنم هنوز تو قلعه اصلیم ازم فیسبوک و پسوورد میخاد باید فیسبوک دومو وارد کنم تا فارمم بازبشه؟ممنون خاهشا راهنمیاییم کنید میترسم اکانتم کل زحمتام بپره خدایی حیفه 🙁

   پاسخ
  • محمد اقا خسته نباشی داش.اگر قبل لول ۱۸ فیسبوک سیو نباشه سوییچ گییم کنم به مشکل میخورم؟ چون فکر کنم از لول ۲۰ یا ۲۲ سیو کردم

   پاسخ
 131. محمد اقا اگر بعد لول ۱۸ رو فیسبوک سیو کردم گزینه نیو گییم بزنم چیمیشه؟یکیم اینکه اگر اکانت بپره سیو باشه باید چیکنم

  پاسخ
 132. سلام من اکانت کلش خودمو از دست دادم و هیچ جوری نمیتونم برگردونمش فقط روی فیسبوک وصل بود اما متاسفانه با بی احتیاطی حذف شد و بالا نمیاد ءیا از دستم رفته یا میشه امیدوار بود به برگشت اکانتم

  پاسخ
 133. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم در مورد بازی. اینکه من یه اکانت دام به فیسبوک وصله حالا میخوام بیارمش روی یه گوشی دیگه چطور میتونم اینکارو انجام بدم. لطفا اگه میشه جواب من و زود بدید چون قلعم جای بدی افتاده و گوشیم خیلی زود به زود خاموش میشه بخاطر همین میخوام بیارمش روی یه گوشی جدید

  پاسخ
 134. سلام
  من بازی راازبازار گرفتم وقلعه را 30بردم ولی متاسفانه سیو نکردم نه روی گوگل ونه روی فیسبوک.
  بعدیه فارم ساختم همونجا تا 15که اومدم اونا روی فیسبوک ذخیره کردم الان فارمم نشسته جای قلعه 30 وقلعه 30 ازدسترسم خارج شده
  چطور میتونم برش گردونم چون خیلی براش خرج کردم و حیفم میاد البته دوتا قلعه تا 26 بردم ولی این 30آماده پرستیژ یک بود لطفا کمکم کنید با تشکر

  پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*