معرفی بازی موبایل Bomber Friends

معرفی بازی موبایل Bomber Friends

بمب، بمب، بمب! در ادامه به بررسی بازی Bomber Friends خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

علاقه مندان به عنوان کلاسیک Bomber Man، حتما با این بازی ارتباط برقرار خواهند کرد. Bomber Friends به خوبی استاندارد های یک بازی بمب گذاری چند نفره را رعایت کرده است. در این بازی شما می‌بایست با استفاده از کنترلرهای موجود روی صفحه نمایش، شخصیت خود را کنترل کرده و بمب های مختلفی را در مسیر قرار دهید. هر بمب بعد از چند ثانیه منفجر خواهد شد و دیوار های مسیر خود را نیز خراب می‌‌کند. باید حواستان به مسیر انفجار بمب ها باشد و از محل انفجار دور شوید.

بازی دارای بخش چند نفره بسیار جالبی می‌باشد. در این بخش می‌توانید با دوستان خود بصورت آنلاین به بازی بپردازید. هر کسی که تا انتهای بازی دوام بیاورد نیز برنده میدان است. بازی دارای رابط کاربری مناسبی می‌باشد، با استفاده از دو کنترلر موجود بر روی صفحه نمایش، می‌توانید در مسیر حرکت کنید و یا بمب گذاری کنید.

Bomber Friends معرفی بازی موبایل Bomber FriendsBomber Friends جدای از بخش چند نفره، دارای بخش تک نفره مفصلی نیز می‌باشد، شما می‌توانید در مسابقات مختلفی شرکت کنید و امتیاز کسب کنید. می‌توانید با استفاده از فروشگاه موجود در بازی نیز آیتم های مختلفی را خریداری نمایید.

طراحی و گرافیک Bomber Friends، کاملا دوبعدی و استانداردهای لازم را رعایت کرده است. بازی دارای طراحی کارتونی بوده و شخصیت ها نیز دارای رنگ بندی مختلفی می‌‌باشند. افکت های صوتی بازی نیز قابل قبول می‌باشند.

بطور کلی Bomber Friends عنوانی جذاب و چند نفره است. بازی که شما را سرگرم خواهد کرد. این عنوان برای تمامی سنین مناسب است.

3 معرفی بازی موبایل Bomber Friendsbazzar معرفی بازی موبایل Bomber Friends

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)