ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل Angry Cats

معرفی بازی موبایل Angry Cats
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل Angry Cats

عنوان Angry Cat یک بازی شگفت انگیز برای اندروید است که مبتنی بر حرکات فیزیکی می باشد. گربه های مختلفی از نژدا ها و جنس های متفاوت پرتاب کنید و سعی کنید که با استفاده از آن ها سگ ها را ریشه کن کنید. هرگربه دارای توانایی خاص خود می باشد. همچنین می توانید از موقعیت های مختلف بازی از جمله؛ شب، شهر، بیابان و برف لذت ببرید. اما می خواهیم به گونه های مختلف گربه در این بازی اشاره کنیم؛ گربه های نارنجک انداز، گربه های نینجا، گربه های خلبان، گربه های چاق و گربه با تراکم بالا.

angry cats gamerha معرفی بازی موبایل Angry Cats

گربه های عصبانی همیشه دارای توانایی های متفاوت خواهند بود آن هم موقعی که قدرت آن ها در طول بازی افزایش یابد. در کل از این گربه ها می توانید در جهت نابود کردن سگ ها استفاده کنید و امتیاز های بسیاری کسب کنید. منتظر چی هستید!؟ هم اکنون شروع به تجربه این بازی کنید. ناگفته نماند که در این بازی می توانید تا لول 60 ارتقا پیدا کنید!. یکی از مشکلاتی که طرفداران این بازی را کمی خسته کرده است، تبلیغات بیش از اندازه در طول بازی می باشد!، که اعصاب همه را خورد کرده است.

ناگفته نماند که برخی از افراد بازی Angry Cats مشابه عنوان Angry Birds می دانند. گرافیک بازی فوق العاده بالاست و بدون شک می توان آن را در تصویر های داخل این پست احساس کرد. هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان تهیه کنید و لحظات خوبی را سپری کنید. بازی Angry Cats توسط استودیوی GameVille طراحی و پیاده سازی شده است.

3 معرفی بازی موبایل Angry Catsbazzar معرفی بازی موبایل Angry Cats

لينک کوتاه به مطلب:
هدف از حضور ما در بین شما کاربران گیمرها، کسب رضایت شما در جهت پیشرفت سایت می باشد. امیدواریم، تمام چیزهایی که در جستجوی آن ها بودید، در سایت گیمرها بدست آورید. صداقت و توجه کردن به نظرات شما کاربران گیمرها یکی از آرمان های اصلی ما می باشد. با نظرات خود، ما را دلگرم و امیدوارتر کنید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام