ایرانیان سرور

معرفی بازی موبایل Air Hockey Ultimate

معرفی بازی موبایل Air Hockey Ultimate
download gamerha معرفی بازی موبایل Air Hockey Ultimate

بازی های ورزشی مختلفی تاکنون عرضه شده اند، اما تعداد کمی از آن‌ها موفق به ایجاد فضایی جذاب شده اند. Air Hockey Ultimate عنوانی بسیار جالب که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

Air Hockey Ultimate عنوانی است که به خوبی تعامل بین توپ و تور را پیاده سازی کرده است، در بازی شما می‌بایست بصورت تک نفره و یا دو نفره به بازی بپردازید. باید با استفاده از لمس بازیکن خود، به توپ ضربه زده و آن را به سمت دروازه حریف هدایت کنید و یا به دفاع بپردازید. در حالت دو نفره نیز، هر دو طرف می‌بایست بازیکن خود را کنترل نمایند و اقدام به حمله و یا دفاع کنند.

Air Hockey Ultimate 2 معرفی بازی موبایل Air Hockey UltimateAir Hockey Ultimate دارای بخش چند نفره آنلاین نیز می‌باشد و به این صورت می‌توانید با بازیکنان دیگر در جهان بصورت آنلاین، به بازی بپردازید. بازی به شما امکان شخصی سازی های قابل توجهی را نیز می‌دهد، توپ، تور، زمین و محیط بازی کاملا قابل تغییر هستند. Air Hockey Ultimate دارای پس زمینه و تم های متفاوتی نیز می‌باشد.

طراحی و گرافیک بازی نیز کاملا استاندارد می‌باشد. بازی به هیچ وجه شما را خسته نخواهد کرد و با قابلیت های ویژه خود، حس رقابت جالبی را به شما و دوستانتان هدیه می‌کند. افکت های صوتی بازی نیز کاملا به جا و بهینه کار شده اند.

بطور کلی Air Hockey Ultimate عنوانی جذاب و سرگرم کننده برای دوستداران سبک های ورزشی است. بازی که برای مدت زیادی شما و دوستانتان را سرگرم خواهد کرد.

4 معرفی بازی موبایل Air Hockey Ultimatebazzar معرفی بازی موبایل Air Hockey Ultimate

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام