معرفی بازی موبایل 1941 Frozen Front

معرفی بازی موبایل 1941 Frozen Front

1941 Frozen Front عنوانی استراتژیک با قابلیت بازی بصورت چند نفره آنلاین؛ بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

1941FrozenFront_04_1280x720تاکنون بازی های بسیاری با سبک و سیاق جنگ جهانی ساخته شده اند، 1941 Frozen Front نیز یکی از همان بازی‌هاست با این تفاوت که در حالت چند نفره تهیه شده است و امکانات جالبی را در اختیاز مخاطب قرار می‌دهد. در بازی می‌بایست از کشور خود دفاع کنید، برای این امر شما می‌توانید از تانک، هواپیما و کلی تجهیزات جنگی دیگر استفاده نمایید. به مرور قابلیت های بیشتر نیز در بازی به شما داده خواهد شد و می‌توانید سریع تر پیش بروید.

1941FrozenFront_03_1280x720جدای از اینکه می‌بایست از کشور خود دفاع کنید، می‌توانید به دیگر دشمنان نیز حمله کنید؛ در ابتدا نیروهای خود را آرایش داده و سپس به آن‌ها دستور حمله صادر کنید. بازی دارای چندین نوع نیروی مختلف می‌باشد، به عنوان مثال سواره نظام ها، پیاده نظام ها و یا تجهیزات هوایی. 1941 Frozen Front را می‌توانید بصورت تک نفره نیز بازی کنید.

1941FrozenFront_05_1280x720گرافیک و پس زمینه های طراحی شده در بازی از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشند؛ بازی دارای چندین پس زمینه و حالت های مختلف می‌باشد. موسیقی و افکت های صوتی استفاده شده نیز در سطح مطلوبی قرار دارند.

url1941 Frozen Front بازی فوق العاده جذاب، معمایی و سرگرم کننده است؛ به لطف کافه بازار شما می‌توانید از محصولات موجود در بازی نیز براحتی استفاده کنید (خرید محصولات بازی). بازی که به طرفداران عناوین چند نفره آنلاین توصیه می‌شود.

دریافت نسخه کامل بازی از کافه بازار

bazzarدریافت نسخه رایگان بازی از کافه بازار

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*