تلویزیون گیمرها

معرفی بازی موبایل کیتی کت

معرفی بازی موبایل کیتی کت
دانلود بازی شوکومولاها

هر روزه بازی های مختلفی عرضه میشوند که گیم پلی آن ها کاملا وابسته به فیزیک است؛ بصورتی که گیمر میبایست با استفاده از چیزهایی که در اختیارش گذاشته شده است، موانع مختلف موجود در بازی را پشت سر بگذارد و شخصیت اصلی بازی را به پایان مرحله برساند. کیتی کت یکی از خوش ساخت ترین بازی هایی است که گیم پلی وابسته به فیزیک دارد.

com.BabDan.KitiCatFr2

گیم پلی بازی به اینصورت است که در هر مرحله از بازی، باید کیتی کت را از طریق دکمه های کنترل و یا حالت شتاب شنج (چرخاندن دستگاه) در محیط حرکت داده و هر لحظه نیز مراقب باشید که کیتی کت از مسیر خارج نشود، همچنین در بین راه موانع مختلفی نیز وجود دارند، به عنوان مثال ممکن است به یک سری جعبه برخورد کنید که باید با سرعت زیاد آن ها را بشکنید و به راه خود ادامه دهید.

com.BabDan.KitiCatFr1

کیتی کت دارای 50 مرحله و 5 محیط مختلف است. موسیقی متن استفاده شده در بازی نیز بسیار مفرح بوده و کاملا با فضای بازی سازگاری دارد.

کیتی کت عنوانی جذاب، لذت بخش و البته ایرانی است، این بازی میتواند شما را برای مدتی سرگرم و متمرکز خود کند.

bazzar

همین الان عضو گیمرها شو!

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام