معرفی بازی موبایل پرسیتی – شهر پارسی

معرفی بازی موبایل پرسیتی – شهر پارسی

پرسیتی به معنای شهر پارسی، عنوانی تماما ایرانی است که توسط تاد تهیه و توسعه داده شده است. شهر زیبای خود را بسازید و آن را مدیریت کنید؛ در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

Screenshot 20170714 204309 معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی

بازی همان ابتدا با صفحه بارگذاری بسیار جذابی، مخاطب را مجذوب خود می‌کند، حتی جزئی ترین بخش های موجود در صفحه نمایش هم بسیار عالی کار شده اند. در ابتدا به شما آموزش های لازم داده خواهد شد و این روند در طول بازی حفظ خواهد شد. شما با شهری کوچک و بدون امکانات خاصی شروع می‌کنید و به مرور شهر خود را گسترش خواهید داد. بازی بسیار مفرح و لذت بخش است، گیم پلی پرسیتی به این‌صورت می‌باشد که گیمر می‌بایست محصولات مختلفی از جمله گندم، سویا و … را تهیه کند، آن‌‌ها را برداشت کرده و سپس از طریق فروش محصولات کسب درآمد کند. با این حال برای تولید محصولی دیگر همچون تخم مرغ، نیاز به گندم است، در نتیجه محصولات به یکدیگر مرتبط هستند، به این صورت که ابتدا می‌بایست گندم تهیه کنید و سپس تخم مرغ بدست آورید. گیم پلی بدست آوردن و تهیه محصولات مختلف به همین صورت می‌باشد.

Screenshot 20170714 204316 معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی

در طول بازی افراد مختلفی از شما درخواست محصول می‌کنند، شما نیز با تهیه اجناس مورد نیاز مشتریان، کسب درآمد می‌کنید و به سطح خود در بازی افزوده می‌کنید. با ارتقای سطح خود در بازی، به آیتم های بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد. برای ساخت ساختمان های جدید، باید ابتدا خانه بسازید و تعداد افراد ساکن در شهر را افزایش دهید، سپس می‌توانید ساختمان های کاری و … جدید بسازید.

طراحی و گرافیک بازی بی‌نظیر است، شما به هیچ وجه از طراحی های موجود در بازی خسته نخواهید شد، انیمیشن هایی که در بازی استفاده شده است نیز قابل قبول و استاندارد هستند، طراحی ساختمان ها، محصولات، آیکون ها، شخصیت ها، محیط و پس زمینه ها، همگی بسیار عالی می‌باشند. با توجه به اینکه ما با یک عنوان ایرانی روبه رو هستیم، کمتر بازی را می‌توان با این کیفیت تجربه کرد. قابل ذکر است که بازی پرسیتی برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس در دسترس است.

پرسیتی شباهت بسیار زیادی با عناوین خارجی و هم سبک خود دارد، اگر بخواهیم از نکات مثبت بازی نسبت به رقبای خود بگوییم، می‌توانیم به شخصیت و عناصر ایرانی و بومی سازی شده بازی اشاره کنیم، همچنین رابط کاربری و گیم‌پلی بازی طوری است که به هیچ وجه شما را خسته نمی‌کند. هرچه بیشتر بازی کنید و محصولات بیشتری تولید و سپس به فروش برسانید، امکان تولید محصولات متفاوت تری را نیز بدست خواهید آورد. در طول بازی با افزایش تعداد محصولات و تنوع آن‌ها، تهیه سفارش های مشتریان نیز دشوارتر خواهد شد.

Screenshot 20170714 203149 معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی

پرسیتی دارای بیش از 30 ساختمان مختلف، 70 محصول، ساختمان های ناشناخته و کشتی های باربری است. بازی دارای جدول رتبه بندی نیز هست، در همان ابتدا از شما درخواست ورود به حساب گوگل پلی می‌شود، با وارد شدن به حساب گوگل پلی خود، می‌توانید با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید و رتبه خود را مشاهده کنید. با افزایش سطح در بازی، شما می‌توانید از دیگر بازیکنان دعوت کنید و یا با آن‌ها دوست شوید و به بازی بپردازید. امکانات اجتماعی بازی در سطح مناسبی قرار دارد.

با انتخاب هر مشتری برای ارائه جنس به او، می‌توانید چهره و حرکاتش را مشاهده کنید، همچنین هر مشتری دارای دیالوگی متفاوت است. موسیقی های متن و افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز قابل قبول و بسیار خوب هستند. بطور کلی پرسیتی کاملا استاندارد و بهینه پیاده سازی شده است.

Screenshot 20170714 183947 معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی

پرسیتی ممکن است که شباهت زیادی به عناوین خارجی هم سبک خود داشته باشد، اما با استفاده از عناصر ایرانی موجود در خود، تبدیل به عنوانی لذت بخش شده است و تجربه آن به هر کسی که به عناوین استراتژی و مدیریتی علاقه مند است پیشنهاد می‌شود.

badge new معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی5 معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی

download gamerha معرفی بازی موبایل پرسیتی   شهر پارسی
لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام