تلویزیون گیمرها

معرفی بازی موبایل پارکینگ حرفه ای

معرفی بازی موبایل پارکینگ حرفه ای
دانلود بازی شوکومولاها

عناوین مختلفی در رابطه با پارک کردن و ماشین سواری منتشر شده اند؛ پارکینگ حرفه ای یک بازی تماما ایرانی و استاندارد در این سبک است، در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

گیم پلی بازی به اینصورت است که شما می‌بایست با استفاده از کنترلر های موجود بر روی صفحه نمایش، ماشین خود را کنترل نمایید، می‌توانید گاز بدهید، ترمز بگیرید، دنده عقب بروید و حرکت کنید. در هر مرحله از بازی باید به محل پارک شدن نزدیک شده و سپس اقدام به پارک کنید. می‌توانید خیلی راحت و مستقیم به سمت محل پارک بروید و یا کمی در محیط نیز گردش کنید!

ProParking-gamerha-3یکی از ویژگی های جالب بازی، سیستم نمره دهی آن است، در هر مرحله از یک تا سه ستاره به شما تعلق می‌گیرد، اگر بتوانید مراحل را با سه ستاره کامل پشت سر بگذارید، ماشین های بیشتری قابل دسترس و بازی خواهند شد.

ProParking-gamerha-1یکی دیگر از نکات مثبت بازی، سیستم موسیقی آن است، پارکینگ حرفه ای به شما این امکان را می‌دهد تا موزیک های دلخواه خود را در بازی گوش کنید، کافیست وارد بخش مدیریت فایل دستگاه اندرویدی خود شده و سپس موزیک های دلخواه خود را به پوشه مربوط به بازی (Music_Parking SD) انتقال دهید. پس از انجام این کار، در بازی می‌توانید آهنگ مد نظر خود را انتخاب کرده و در طول مسیر از آن لذت ببرید.

گرافیک بازی نیز با توجه به قدرت دستگاه اندرویدی شما متفاوت است، به اینصورت دیگر نیاز نیست نگران اجرا شدن بازی بر روی موبایل و یا تبلت خود باشید.

ProParking-gamerha-2بازی دارای تنظیمات مورد توجهی نیز می‌باشد، شما می‌توانید سیستم کنترل ماشین را نیز تعویض کنید و یکی از سه نوع حالت موجود را انتخاب و تست نمایید و در نهایت بهترین حالت را برای خود انتخاب کنید و به بازی بپردازید. پارکینگ حرفه ای به شما امکان خرید آیتم های موجود در بازی را نیز می‌دهد، اگر حوصله صبر کردن برای بازی با ماشین های مختلف را ندارید، می‌توانید براحتی و با پرداخت هزینه، آن ها را قابل دسترسی کنید.

پارکینگ حرفه ای عنوانی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده است، بازی که مطمئنا با بروزرسانی های مختلف قابلیت های بیشتری نیز به آن افزوده می‌شود.

bazzar

همین الان عضو گیمرها شو!

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام