معرفی بازی موبایل نجات سیب زمینی

معرفی بازی موبایل نجات سیب زمینی

نجات سیب زمینی شما را دعوت به چالش های مختلف و یک هدف اصلی در هر مرحله می‌کند؛ در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست با استفاده از سه کنترلر موجود بر روی صفحه نمایش، شخصیت اصلی بازی را کنترل کنید، از موانع مختلف عبور کنید، ستاره و امتیاز جمع کنید، تخریب کنید و سیب زمینی را نجات دهید. بازی بدون هیچ مقدمه خاصی شما را به اجرای مراحل دعوت می‌کند.

هر چه مراحل بیشتری را بگذرانید با چالش ها و سختی های بیشتری روبرو می‌شوید، موانع موجود در بازی افزایش می‌یابند و البته طول اتمام هر مرحله نیز زیاد خواهد شد. در اولین مرحله بازی نیز، شاهد راهنمای استفاده از کنترلرهای بازی خواهیم بود، همچنین در هر مرحله از بازی، چنانچه فکر کنید که با یک آیتم جدید مواجه شدید و نیاز به راهنما دارید، مطمئنا با راهنمای مربوط به آن بخش روبرو خواهید شد.

2015_08_23_18.38.41

طراحی و گرافیک بازی بصورت تماما دوبعدی کار شده است، طراحی شخصیت اصلی بازی جالب بنظر می‌رسد، پس زمینه و آیتم های موجود در بازی نیز، دارای طراحی نسبتا ساده، اما استانداردی هستند. موسیقی متن و افکت های صوتی نیز قابل قبول می‌باشند.

بطور کلی بازی نجات سیب زمینی، عنوانی سرگرم کننده است، بازی که دارای مراحل نسبتا کمی است، البته ممکن است در بروزرسانی های بعدی به تعداد مراحل و چالش های بازی افزوده شود. شاد باشید.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*