معرفی بازی موبایل مرغ‌ها اعصاب ندارند

معرفی بازی موبایل مرغ‌ها اعصاب ندارند

عناوین اعتیاد آور بسیاری تاکنون برای دستگاه های موبایل عرضه شده اند، مرغ‌ها اعصاب ندارند یکی از این عناوین اعتیاد آور و البته سرگرم کننده است. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

بازی دارای دو حالت تک نفره و دو نفره می‌باشد. در بازی شما می‌بایست، مرغ ایرانی داستان را با استفاده از لمس های مکرر در سمت راست و چپ صفحه نمایش، کنترل نمایید، در این بین باید مواظب تخم مرغ هایی که از سمت بالا به سمت پایین شناور هستند نیز باشید البته به زمین نیز برخورد نکنید، در غیر اینصورت شما خواهید باخت!

هر بار که به سمت راست و چپ می‌روید، یک عدد به عدد اصلی رکورد شما اضافه می‌شود و در نهایت نیز می‌توانید رکورد خود را ثبت کنید.

gamerha.Jealous_Chickens2

طراحی پس زمینه و شخصیت های بازی بصورت فلت و تماما دو بعدی کار شده است، رابط کاربری بازی نیز استاندارد و قابل قبول می‌باشد. بازی دارای راهنمای ساده ای نیز در شروع می‌باشد، با این حال راهنمای کار شده می‌توانست خیلی بهتر کار شود، به اینصورت شما حتما باید چند بار در ابتدای بازی شکست بخورید تا با نحوه بازی بطور کامل آشنا شوید.

بازی مرغ‌ها اعصاب ندارند، عنوانی سرگرم کننده و ایرانی است، بازی که در آن شما می‌بایست بصورت تک نفره و یا دو نفره رکورد بزنید و تخم طلا جمع کنید! شاد باشید.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*