معرفی بازی موبایل مخی تو

معرفی بازی موبایل مخی تو

بازی های زیادی تاکنون با سبک حدس کلمات ساخته شده اند، همچنین در این سبک عناوین برجسته ای در داخل کشور نیز داریم، مانند بازی آفتابه. حال باری دیگر با یک بازی تماما ایرانی در این سبک همراه هستیم، بازی که دارای طراحی بسیار مناسبی می‌باشد، در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

مخی تو به شما امکان بازی و حدس کلمات مختلفی را می‌دهد، در بازی شما می‌بایست با توجه به تصویر (آیکون) موجود در هر مرحله بتوانید کلمه یا کلمه های مورد نظر را حدس بزنید، با توجه به گفته سازندگان تمامی این کلمات نیز مربوط به شخصیت ها و موارد کاملا ایرانی می‌باشند.

mokhitoطراحی آیکون های موجود در بازی بصورت فلت و زیبا کار شده اند، قابل ذکر است که تمامی طرح های موجود در بازی توسط خود سازندگان پیاده سازی شده اند. همچنین رابط کاربری بازی نیز بسیار لذت بخش می‌باشد.

مخی تو دارای بخش فروشگاهی نیز می‌باشد، در این بخش می‌توانید امتیازهای مختلفی را خریداری کنید، با استفاده از امتیاز (سکه) در بازی می‌توانید مراحل را خیلی راحت تر و همراه با راهنمایی پشت سر بگذارید. می‌توانید در مراحل فقط راهنمایی بگیرید و یا اصلا از مرحله رد شده و به بخش دیگری بروید.

بطور کلی بازی مخی تو عنوانی سرگرم کننده است، بازی که می‌توانید همراه با خانواده و دوستان خود آن را پیش ببرید و لحظات مفرحی را داشته باشید.

bazzar

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

1 دیدگاه

  1. بسیار خوووب : )

    پاسخ

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*