معرفی بازی موبایل مثلت مرگ

معرفی بازی موبایل مثلت مرگ

مثلت مرگ عنوانی اکشن سوم شخص با گرافیکی بسیار خوب می‌باشد که شما را درگیر مبارزه با زامبی های ویرانگر در شهر می‌کند. این‌بار شما تنها نیستید و دیگران نیز در میدان جنگ شما را همراهی می‌کنند؛ در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

مثلث مرگ با توجه به حجم دانلودی مورد نیازی که برای نصب دارد، دارای گرافیک سه بعدی بسیار قابل قبولی می‌باشد، طراحی اولیه آیکون بازی نیز چشم گیر است و مخاطب را جذب خود می‌کند، این‌بار نسخه فارسی بازی در دسترس شماست، به این‌صورت که تمامی دیالوگ ها و متن های موجود در محیط بازی و منو‌های اصلی فارسی شده می‌باشند، تنها ایرادی که می‌توان به نسخه زبان فارسی بازی گرفت، فونت استفاده شده در آن است.

بازی در ابتدا شما را در محیطی پیش نمایشی قرار می‌دهد و تمامی امکانات موجود را برای گیمر شرح می‌دهد. راهنمای موجود در ابتدای بازی بسیار کاربردی و عالی پیاده سازی شده است. در همان ثانیه اول گیمر خود را در حال تیراندازی به زامبی ها می‌بیند، کمی بعد سر و کله اولین غول آخر بازی نیز پیدا می‌شود و بازی خیلی زود گیمر را با ویژگی ها خود آشنا می‌کند و سپس گیمر را بین دو بخش داستانی و بخش PVP (آنلاین) رها می‌سازد. منوی اصلی بازی شامل بخش های کماندو، اسلحه خانه و ماموریت نیز هست، در بخش کماندو، شما می‌توانید سلاح اصلی بازی را انتخاب کنید، قدرت آن را تغییر داده و یا رباتی جنگی برای همراهی خود در بازی تعیین نمایید. اسلحه خانه نیز مکان ساخت و ساز، افزایش نیرو و قدرت ربات و اسلحه های شماست. در بخش ماموریت نیز کارهایی که می‌توانید در بازی انجام دهید و امتیاز و آیتم بگیرید، نمایش داده شده اند.

گرافیک و طراحی بازی بسیار عالی و قابل قبول می‌باشد، طراحی شخصیت اصلی بازی و آیتم های موجود برای آن نیز زیباست، با کلیک بر روی شخصیت اصلی، به منوی خرید لباس و تجهیزات می‌روید، خوشبختانه بازی امکان خرید آیتم ها را با استفاده از پرداخت آنلاین اینترنتی برای شما فراهم آورده است. فروشگاه بازی نیز تمامی محصولات موجود را به شما نمایش می‌‌دهد. مطمئنا خرید آیتم های مختلف به شما در تجربه هرچه بهتر بازی و قابلیت های آن کمک می‌کند، اما هیچ اجباری در خرید آیتم های بازی وجود ندارد.

موسیقی متن و افکت های تهیه و استفاده شده در مثلث مرگ ممکن است بعد از مدتی شما را خسته کنند، با این حال برای عنوانی موبایلی قابل قبول هستند، دیالوگ هایی که در بازی بین شخصیت ها رد و بدل می‌شوند نیز فقط بصورت متنی می‌باشند، تنها یک سری صحبت و افکت های صوتی توسط شخصیت اصلی در بازی گفته می‌شود. روایت قسمت های داستانی نیز بصورت تصاویر کمیک است و بنظر جالب می‌آید.

صفحه بارگذاری بازی حاوی اطلاعات مفیدی است، کنترل شخصیت اصلی در محیط بازی بسیار روان و عالی است، در محیط بازی شما چندین دکمه را مشاهده می‌کنید، با استفاده از بخش سمت چپ صفحه نمایش شما نشانه گیری می‌کنید و سپس با گزینه شلیک در سمت راست صفحه، به دشمنان تیراندازی خواهید کرد. گزینه های پرکردن خشاب، دوباره سنگرگرفتن، پر کردن تمام نیرو و جان گرفتن دوباره نیز در کنار دو دکمه راست و چپ برای حرکت در محیط و عوض کردن سنگر وجود دارند. تیراندازی و کشتن زامبی ها حس بسیار خوبی را به شما القا می‌کند، خصوصا وقتی بازی با افکت های صوتی و تصویری جالبی که پس از هر مرگ و یا اتفاق به نمایش می‌گذارد، هیجان بازی را دوچندان می‌کند.

مثلث مرگ دارای دو بخش آنلاین نیز هست، بخش دو به دو و نفر به نفر، در بخش دو نفره، شما بصورت تصادفی با بازیکنی دیگر هم‌تیمی خواهید شد و می‌بایست با دو بازیکن دیگر مبارزه کنید، زمان مشخصی برای جنگ وجود دارد و در انتها هر تیمی که تعداد دفعات بیشتری حریف خود را کشته باشد، پیروز میدان خواهد شد. بخش تک نفره نیز به همین صورت می‌باشد. هیجان موجود در بخش آنلاین بازی نیز به اندازی کافیست، اما اگر یک سری قابلیت برای چت و گفتگو هم وجود داشت و یا شکلک و استیکر برای استفاده در زمان بازی، مطمئنا جذاب تر می‌شد.

مثلث مرگ عنوانی اکشن، ترسناک سوم شخص خوش ساختی می‌باشد که با گرافیک بی نقص، مراحل داستانی چالش برانگیز و بخش آنلاین خود شما را برای ساعات زیادی سرگرم می‌کند. گیم پلی بازی نیز به هیچ وجه گیمر را اذیت نخواهد کرد و با استفاده از آیتم های مختلفی که به مرور در بازی بدست می‌آورید، هیجان بازی نیز بیشتر خواهد شد.

5

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*