ایرانیان سرور

پرشیاگراف - سورس کد های اندروید

معرفی بازی موبایل ماشین جنگی تانگو

معرفی بازی موبایل ماشین جنگی تانگو
instagram gamerhaplus معرفی بازی موبایل ماشین جنگی تانگو

عناوین بسیاری تاکنون با سبک ماشین سواری و سرعت برای دستگاه های موبایل عرضه شده اند، ماشین جنگی تانگو یکی از جدیدترین بازی هایی است که شما را دعوت به اتومبیل رانی می‌کند، در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست ابتدا اطلاعات حساب خود را تکمیل کرده و سپس اقدام به گذراندن مسابقات مختلف کنید، در هر بخش می‌توانید امتیاز کسب کرده و با استفاده از آن ها به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید و یا ماشین های خود را مسلح یا شخصی سازی کنید.

ماشین جنگی تانگو دارای بخش آنلاین چند نفره بسیار مفرحی می‌باشد، در این بخش می‌توانید با دیگر بازیکنان بصورت آنلاین و همزمان بازی کنید، در مسیر امتیاز جمع کنید و با استفاده از سلاح هایی که دارید، به حریف خود حمله کنید و در نهایت برنده شوید.

با استفاده از آیتم هایی که در بازی دارید، می‌توانید ماشین های خود را ارتقا و قدرت آن‌ها را افزایش دهید. همچنین شما با استفاده از امتیازات خود می‌توانید در لیگ های مختلفی شرکت کنید.

طراحی و گرافیک بازی بصورت دوبعدی کار شده است، طراحی ماشین ها و آیتم های موجود حالت کارتونی دارند و از استاندارد های لازم به خوبی پیروی می‌کنند. موسیقی متن و افکت های صوتی استفاده شده نیز همگی قابل قبول و به جا هستند.

بطور کلی بازی ماشین جنگی تانگو، عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که در بروزرسانی های مختلف به آن امکانات و قابلیت های بیشتری افزوده خواهد شد. شاد باشید.

5 معرفی بازی موبایل ماشین جنگی تانگوbazzar معرفی بازی موبایل ماشین جنگی تانگو

لينک کوتاه به مطلب:
موفقیت مانند مبارزه با یک زامبی است. وقتی که خسته شدید، دست از مبارزه نمی کشید، بلکه هنگامی می توانید استراحت کنید که زامبی را از پای درآورده باشید.

پاسخی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

X( =)) ;;) ;) :| :x :P :D :> :-O :-? :-/ :-* :)) :) :(( :( /:)

رمز عبور گم شده

ثبت نام